Anna Czartoryska-Niemczycka pokazuje światu autorską płytę!

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2020 14:50
Aktorka, wokalistka, mama trójki dzieci sześć lat temu zaczęła tworzyć autorską płytę, która jest odzwierciedleniem jej doświadczeń, opowieścią o emocjach towarzyszących wielkim zmianom w życiu. - W chwili, w której teraz jesteśmy, mam wrażenie, że możemy jej poświęcić więcej uwagi, wsłuchać się w niezwykle ważne teksty i docenić aktualność tych kompozycji - mówi w "Muzycznej Jedynce" Anna Czartoryska-Niemczycka. 
Audio
  • Anna Niemczycka-Czartoryska o autorskim albumie (Muzyczna Jedynka)
Anna Czartoryska-Niemczycka gościem Muzycznej Jedynki
Anna Czartoryska-Niemczycka gościem "Muzycznej Jedynki"Foto: Print Screen z YT

Artystka z właściwą sobie wrażliwością połączyła na płycie "Euforia/Panika" przewrotne teksty Pawła Bulaszewskiego z chilloutowymi brzmieniami, flirtując przy tym z nutami elektroniki czy jazzu. Dziś postanowiła podzielić się z nami tym projektem. Na albumie znajdziemy przyjemne dla ucha piosenki. 

- Zależało mi na tym, żeby piosenki na płycie były różnorodne - zdradza Anna Czartoryska-Niemczycka. - Chciałabym, żeby to była płyta, której można słuchać przez cały dzień, w momencie smutku, nostalgii, ale też, gdy chcemy dodać energii. (...) Mam nadzieję, że każdy znajdzie na tej płycie coś dla siebie - dodaje. 


Anna Czartoryska/Youtube

Rozmówczyni Uli Kaczyńskiej zdradza, dlaczego jej album nosi nazwę "Euforia/Panika". - Dla mnie euforia i panika są obydwiema stronami tej samej monety. Zaczęłam pracować nad płytą w momencie, gdzie bardzo dużo się działo w moim życiu - wyjaśnia artystka. - Czułam się jak na "rollercoasterze", zrobiłam krok w resztę mojego życia i to była mieszanina euforii i trochę przerażenia - dopowiada. 


***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi:  Ula Kaczyńska

Gość: Anna Czartoryska-Niemczycka (aktorka, wokalistka) 

Data emisji: 20.04.2020 r. 

Godzina emisji: 13.29

ans 


Czytaj także

Aleksandra Krat o muzyce: wejść w nią całym sercem

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2020 16:39
- Ona jest po prostu gdzieś w tam w środku - mówi w Programie 1 Polskiego Radia o swojej muzyce Aleksandra Krat. W niedzielę premierę miał jej nowy utwór "Samplejs".
rozwiń zwiń