Ola Wielgomas o singlu "Luna": niesie dużo księżycowej energii

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2020 14:25
- "Luna" to pełna tajemnic i magii opowieść o odrodzeniu, nowym początku. Jest takim wyjściem z mroku i o narodzeniu się nowej świadomości - mówi na antenie Programu 1 Polskiego Radia Ola Wielgomas, wokalistka i autorka tekstów. 
Audio
  • Ola Wielgomas o nowym singlu "Luna" (Muzyczna Jedynka)
Luna
LunaFoto: W.Kusiński/Polskie Radio

Wokalistka podkreśla, że sam tytuł piosenki oznacza boginię księżyca. - To jest trochę moje alter ego, z  którym się utożsamiam i w tej piosence jest wiele o zagubieniu, który później się kończy i przychodzi nowa energia, światło księżyca - mówi Ola Wielgomas. - Ta piosenka niesie dużo księżycowej energii, która myślę, że każdemu jest przydatna zwłaszcza w tych okolicznościach - dodaje. 


źródło: Ola Wielgomas/Youtube 


Singiel "Luna" został przygotowany we współpracy z Michałem Foxem Królem, jednym z najbardziej utalentowanych producentów polskiej sceny elektronicznej i alternatywnej. 

MNIN Couch Festival 

Na facebookowym profilu artystki można obejrzeć koncert on-line, który miał miejsce 8 maja br. - Był to koncert na żywo w formie wirtualnej. Mimo, że to była taka forma to koncert był magiczny i księżycowy w podobnym klimacie jak "Luna" - dopowiada artystka. 


MNIN Couch Festival jest serią koncertów live, które prowadzą artyści projektu "My Name Is New". Projekt, stworzony przez Kayax, wspiera młodych debiutujących artystów na ścieżce do dalszej kariery muzycznej. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Ola Wielgomas (wokalistka, autorka tekstów)

Data emisji: 12.02.2020 r. 

Godzina emisji: 13.25

ans 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazuje światu autorską płytę!

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2020 14:50
Aktorka, wokalistka, mama trójki dzieci sześć lat temu zaczęła tworzyć autorską płytę, która jest odzwierciedleniem jej doświadczeń, opowieścią o emocjach towarzyszących wielkim zmianom w życiu. - W chwili, w której teraz jesteśmy, mam wrażenie, że możemy jej poświęcić więcej uwagi, wsłuchać się w niezwykle ważne teksty i docenić aktualność tych kompozycji - mówi w "Muzycznej Jedynce" Anna Czartoryska-Niemczycka. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Korzyński: "Bajadera plaża" to piosenka na trudne czasy

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2020 16:40
- Jedną z piosenek, którą napisałem i która nadawałaby się na te czasy jest utwór "Bajadera Plaża". W tej piosence jest tęsknota za normalnym życiem, plażą, słońcem i południowymi owocami - mówił w Programie 1 Polskiego Radia kompozytor Andrzej Korzyński. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Matt Dusk: Zbigniew Wodecki był niesamowitym muzykiem

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2020 16:03
- Bardzo żałuję, że nigdy nie zaśpiewałem na scenie wspólnie ze Zbigniewem Wodeckim - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Matt Dusk. Kanadyjski wokalista nagrał utwór "My Way / Szczęście jest we mnie", w którym możemy go usłyszeć w duecie ze… Zbigniewem Wodeckim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Miłość złe humory ma". Nowa piosenka Katarzyny Żak

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2020 22:23
- Mimo że nie mogliśmy być razem, nagraliśmy bardzo wzruszający materiał - mówi w Programie 1 Polskiego Radia o najnowszej piosence Katarzyna Żak. W jaki sposób powstawał bonus do płyty "Miłosna Osiecka"?
rozwiń zwiń