Majka Jeżowska zadebiutuje koncertem online dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2020 17:50
1 czerwca o godzinie 14 Polskie Radio Dzieciom będzie transmitowało koncert Majki Jeżowskiej. Koncert, bez publiczności, odbędzie się w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Artystka zapewnia, że będzie to normalny, rockowy koncert.
Audio
  • Majka Jeżowska o koncercie 1 czerwca (Muzyczna Jedynka)
Majka Jeżowska
Majka Jeżowska Foto: Polskie Radio

Dla Majki Jeżowskiej to będzie pierwszy koncert online bez publiczności. Więc sama nie wie, jak sobie poradzi. - Ja potrzebuję energii publiczności, ale jeśli będziecie po drugiej stronie, ja ją wyczuję - mówi piosenkarka w Programie 1 Polskiego Radia. Zaśpiewa piosenki, które powinny poznać najmłodsi, a które pewnie dobrze znają te starsze dzieci, czyli ich rodzice, bo na piosenkach tych wychowało się kilka pokoleń Polaków. Będzie więc "A ja kocham moją mamę", "Wszystkie dzieci nasze są", "Laleczka z saskiej porcelany", "Marzenia się spełniają", "Moja planeta".

Te właśnie piosenki zaśpiewała na największym w jej karierze koncercie podczas Pol’and’Rock Festival w 2019 roku, kiedy oklaskiwało ją sto tysięcy widzów. I podkreśla, że mylą się ci, którzy uważają, że - jak to ujęła - ona jest dzidzia piernik w tiulowej sukience i przy pianinie śpiewa jakieś pitu, pitu. - To są normalne popowe, rockowe piosenki - zapewnia. Więc słuchacze 1 czerwca powinni przygotować się na dużą dawkę energii.

Strona majki Jezoweskiej na FB Strona Majki Jeżowskiej na FB

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadził: Paweł Sztompke

Gość: Majka Jeżowska (wokalistka)

Data emisji: 28.05.2020

Godzina emisji: 14.24

ag


   

Czytaj także

Majka Jeżowska: czuję się dobrze w swojej roli

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2017 16:08
Kolorowe stroje, zabawne sukienki... Majka Jeżowska jest kojarzona głównie z muzyką tworzoną dla dzieci. W kolejnej audycji "Jestem jaka jestem" artystka opowiedziała o tym, jak czuje się w roli odtwórczyni piosenkek dla najmłodszych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Majka Jeżowska: zawartość mojej najnowszej płyty jest naprawdę bajkowa

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2017 15:59
- Wszystkie piosenki na albumie "Bajkowo" pochodzą z bajek, z amerykańskich filmów bajkowych - powiedziała w radiowej Jedynce piosenkarka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ona i on" czyli Beti i Bobas

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2018 16:27
Zespół Beti&Bobas to artystyczny duet przyjaciół. Tworzą go wokalistka i pedagog Beata "Beti" Bełtowska oraz multiinstrumentalista Kuba "Bobas" Wilk. Połączyła ich wspólna pasja do muzyki i projekt, który zwieńczony został wydaniem autorskiej płyty "Ogień & Ogień". Muzycy ze swoją twórczością chcą trafić również do najmłodszych słuchaczy.
rozwiń zwiń