Natalia Zastępa: moim największym marzeniem jest śpiewanie do końca życia

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2020 15:04
Finalistka zarówno pierwszej edycji "The Voice Kids" jak i dziewiątej edycji programu "The Voice of Poland". W 2019 roku wystąpiła na 56. KFPP w Opolu podczas koncertu "Debiuty". Mimo młodego wieku ma na koncie utwory, które zachwycają polską publiczność. Gościem "Muzycznej Jedynki" była wokalistka Natalia Zastępa. 
Natalia Zastępa
Natalia ZastępaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Posłuchaj

08:34 2020_06_22 13_24_03_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 Natalia Zastępa o singlu "Rudy" (Muzyczna Jedynka)

 

- Mam nadzieję, że będę długo na scenie i to jest moje największe marzenie, żeby śpiewać do końca życia, mieć fanów, którzy będą ze mną i się ode mnie nie odwrócą - mówiła w Programie 1 Polskiego Radia Natalia Zastępa. 


"Rudy" 

Wśród singli wydanych przez wokalistkę w tym roku jest piosenka "Rudy", która idealnie wpisuje się w wakacyjne dni i może stać się jednym z wakacyjnych przebojów. Piosenka ujrzała światło tuż przed 18. urodzinami Natalii Zastępy, które wypadają 28 maja, i jest muzycznie najbardziej ekspresyjna i z pewnością najjaśniejsza z jej dotychczasowego repertuaru. Tekst piosenki, choć z pozoru może się wydawać ostrzeżeniem, jest tak naprawdę przewrotny: relacja dwóch osób oparta na świadomych kłamstwach oraz idealizacja wyobrażenia drugiej osoby. 

źródło: Natalia Zastępa/Youtube

W klipie brawurowo partneruje Natalii aktor, muzyk, model Marcel Borowiec, tu w roli tytułowego „Rudego”.


W rozmowie z Ulą Kaczyńską artystka zdradziła, że od lat jest wierną fanką zespołu Pink Floyd. - To jest mój ukochany zespół. Uwielbiam śpiewać muzykę soulową w retroklimatach, R&B. Bardzo to lubię i od tego się wywodzę. Uwielbiam rockowe, psychodeliczne zespoły - dodała Natalia Zastępa. 


Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Ula Kaczyńska 

Gość: Natalia Zastępa (wokalistka)

Data emisji: 22.06.2020 r. 

Godzina emisji: 13.22

mat. prasowe/ans 

Czytaj także

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazuje światu autorską płytę!

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2020 14:50
Aktorka, wokalistka, mama trójki dzieci sześć lat temu zaczęła tworzyć autorską płytę, która jest odzwierciedleniem jej doświadczeń, opowieścią o emocjach towarzyszących wielkim zmianom w życiu. - W chwili, w której teraz jesteśmy, mam wrażenie, że możemy jej poświęcić więcej uwagi, wsłuchać się w niezwykle ważne teksty i docenić aktualność tych kompozycji - mówi w "Muzycznej Jedynce" Anna Czartoryska-Niemczycka. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mariusz Wawrzyńczyk: nie zamykam się na jeden gatunek muzyczny

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2020 16:50
- Najważniejsza jest dla mnie melodia i nośność piosenki. Nieważne, w jakim stylu utwór będzie brzmiał, ważne, żeby miał fajną chwytliwą melodię - mówi w "Muzycznej Jedynce" Mariusz Wawrzyńczyk. Wokalista na antenie radiowej Jedynki opowiedział o nowo powstałej piosence "Chcę Ci powiedzieć". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ana Andrzejewska: niedawno odnalazłam się muzycznie

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2020 16:40
- W zeszłym roku zaczęłam odkrywać swój głos - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Ana Andrzejewska, która obecnie pracuje nad debiutancką płytą. Jaka jest jej muzyka i dlaczego bardziej melancholijna niż wesoła?
rozwiń zwiń