Anna Wyszkoni: uważam, że jestem w dobrym momencie mojego życia

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2020 17:42
Anna Wyszkoni kończy dziś 40 lat, ale nie zamierza ukrywać swojego wieku. - Nie przeżywam tego w sposób negatywny, wręcz przeciwnie - mówi w "Muzycznej Jedynce". Śmieje się, że już może zaśpiewać "40 lat minęło jak jeden dzień".
Anna Wyszkoni
Anna WyszkoniFoto: Polskie Radio

Wspomina, że ważnym momentem w jej życiu była wygrana w programie "Szansa na  sukces" z roku 2000. - Był to zwrotny moment, bo wtedy zauważył mnie medialny świat - wyjawia. Z perspektywy lat zauważa, że wygranie programu to nie wszystko. Później trzeba konsekwencji i wytężonej pracy, żeby udowodnić, ze to nie był przypadek.


Posłuchaj
08:10 2020_07_21 14_31_51_PR1_muzyczna_jedynka.mp3 Jubileusz Anny Wyszkoni (Muzyczna Jedynka)

 

Anna Wyszkoni przyznaje, że w jej pracy najważniejszy jest żywy kontakt ze słuchaczami, czyli koncerty, pokoncertowe spotkania, czy jej fani. Ale żeby do tego doszło, musi ciężko pracować w studiu. Pracuje już nad nowym materiałem i on ukaże się w przyszłym roku, który będzie jednocześnie kolejnym jubileuszem, czyli 25-lecie pracy artystycznej.

Dzień jak co dzień, a jednak trochę inaczej, szczególnie, wyjątkowo. Wchodzę w kolejną dekadę mojego życia jako kobieta...

Opublikowany przez Anna Wyszkoni Wtorek, 21 lipca 2020

Pytana z kim chciałaby zaśpiewać, artystka wymieniła spośród żyjących piosenkarzy Bono, a spośród tych, którzy odeszli George’a Michael’a.

Anna Wyszkoni/Youtube

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska 

Gość: Ania Wyszkoni (piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów)

Data emisji: 21.07.2020 r. 

Godzina emisji: 14.31

agCzytaj także

Anna Wyszkoni: piosenka "Mimochodem" skłania nas do refleksji nad życiem

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2017 15:34
- To był bardzo pracowity i intensywny rok - mówi w "Muzycznej Jedynce" artystka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiera platynowej reedycji krążka Anny Wyszkoni

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2018 15:14
"Jestem tu nowa" to czwarty krążek w solowej karierze artystki. Singiel "Cisza tak dobrze brzmi" zapowiada nową odsłonę albumu. Czym artystka tym razem zaskoczy swoich słuchaczy?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Wyszkoni z nową piosenką "Do góry nogami"

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2019 13:15
Do piosenki powstał również clip wideo, na którym artystka występuje... nago. Ale nie jest to demonstracja postawy naturystycznej. - Ja sama wpadłam na taki pomysł, żeby podkreślić zmysłowość piosenki. Chciałam zrobić to w smaczny i kobiecy sposób - wyjaśnia artystka
rozwiń zwiń