Arkadiusz Wiśniewski solo: "To nie zaszkodzi Czerwonym Gitarom"

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2020 15:20
- Muzyka Czerwonych Gitar od lat jest w moim sercu. Mam nadzieję to wszystko pogodzić - mówi w Programie 1 Polskiego Radia o solowym projekcie Arkadiusz Wiśniewski. Czy singiel "Otulimy się nadzieją" jest zapowiedzią nowej drogi lidera Czerwonych Gitar?
Arkadiusz Wiśniewski
Arkadiusz WiśniewskiFoto: Marcin Gadomski/PAP

Posłuchaj
09:42 2020_10_15 13_23_38_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 Nowy singiel lidera Czerwonych Gitar (Muzyczna Jedynka)

Arkadiusz Wiśniewski, od lat związany z Czerwonymi Gitarami, zdecydował się na przygotowanie solowego projektu. "Otulimy się nadzieją" to tytuł jego najnowszego singla.

Źródło: Arkadiusz Wiśniewski/Arkadiusz Wiśniewski, "Otulimy się nadzieją"

Chce dodać otuchy i nadziei

- Czerwone Gitary cały czas mają się dobrze i nagrywają piosenki, jednak tym razem postanowiłem wydać coś solo. Stąd refleksyjna piosenka "Otulimy się nadzieją", dzięki której chciałbym dodać państwu otuchy oraz nadziei, że w końcu zaświeci słońce i mimo tej sytuacji, która w tej chwili panuje wokół nas, wszystko wróci do normalności - zwraca się do słuchaczy Arkadiusz Wiśniewski.

Gość Jedynki przyznaje, że po raz pierwszy zdecydował się na wydanie solowego projektu. - Myślę, że pojawienie się od czasu do czasu mojej solowej piosenki nie zaszkodzi Czerwonym Gitarom, a wręcz przeciwnie. Będzie to coś miłego - uważa.

Co dalej?

Arkadiusz Wiśniewski nie chce jeszcze odpowiadać, czy singiel "Otulimy się nadzieją" jest jednorazowym projektem solowym, czy wręcz przeciwnie. - Czerwone Gitary są moją wielką miłością i od lat ta muzyka jest w moim sercu. Mam nadzieję to wszystko pogodzić, zarówno pisać piosenki dla Czerwonych Gitar i do swojego solowego projektu - zaznacza jednak.

***

Tytuł audycjiMuzyczna Jedynka

Prowadził: Paweł Sztompke

Gość: Arkadiusz Wiśniewski (Czerwone Gitary)

Data emisji: 15.10.2020 

Godzina emisji: 13.23

DS

Czytaj także

Lech Dyblik: gram niezwykle intensywnie

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2020 13:20
- Ludzie są spragnieni koncertów i spotkań. Zainteresowanie jest większe niż wcześniej - mówi o swoich występach na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi Lech Dyblik. Aktor i piosenkarz muzyki rosyjskiej zapowiada również najnowszą płytę, która ukaże się już jesienią.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Cygan: opowiem, jak się żyje tymi piosenkami

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2020 17:20
- Wracamy, wracamy. W Teatrze Polskim w Warszawie po półrocznej pandemii już ruszyły spektakle - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Jacek Cygan. Popularny artysta zapowiada spektakl "Cygan w Polskim: Życie jest piosenką", który publiczność będzie mogła obejrzeć już w ten piątek.
rozwiń zwiń