Jarek Wist o teledysku: nagrałem go w ostatnich promieniach lata

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2020 15:10
- Nagrałem go w środkowych Włoszech w ostatnich promieniach lata. Starałem się uwiecznić ciepło i dobrą energię Włoch jeszcze z tych dobrych czasów - mówi o teledysku do piosenki "Ciao amore ciao" Jarek Wist. Gość Programu 1 Polskiego Radia zdradza również swoje plany muzyczne.
Jarek Wist w Muzycznej Jedynce
Jarek Wist w "Muzycznej Jedynce"Foto: W. Kusiński / PR

Posłuchaj
09:06 2020_10_22 13_23_49_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 Jarek Wist o słonecznym teledysku z Włoch (Muzyczna Jedynka)

Najnowszy album Jarka Wista nosi tytuł "Dolce VitaM". Z kolei niedawno premierę miał teledysk do utworu "Ciao amore ciao" właśnie tego wydawnictwa.

- Pod koniec sierpnia nagrałem teledysk do najnowszego singla "Ciao amore ciao". Nagrałem go w środkowych Włoszech, w regionie Marche, w ostatnich promieniach lata - potwierdza artysta.

Teraz chce robić coś swojego

Jarek Wist obecnie przygotowuje się do nowego projektu. Czy zamierza zostać przy włoskiej muzyce i swingu, czy jednak powróci do wykonywania swoich utworów?

- Chyba doszedłem do takiego momentu, kiedy faktycznie chcę robić coś swojego. Jednak na pewno to będzie na bazie moich doświadczeń, czyli może trochę swingu i też może trochę klimatów "Dolce VitaM". Tym razem z pewnością to już będzie moja muzyka - twierdzi Jarek Wist.

Piosenkarz dodaje również, że swing jest ponadczasową i nigdy niestarzejącą się muzyką.

***

Tytuł audycjiMuzyczna Jedynka

Prowadził: Paweł Sztompke

Gość: Jarek Wist (piosenkarz)

Data emisji: 22.10.2020 

Godzina emisji: 13.23

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dariusz Kozakiewicz: nie tak Perfect chciał pożegnać się z publicznością

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2020 17:52
Od dwóch-trzech lat Grzegorz Markowski zapowiadał rozstaniem z kolegami, zawieszenie działalność i zaprzestanie grania i nagrywania jako Perfect. Zespół planował pożegnalne koncerty, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Arkadiusz Wiśniewski solo: "To nie zaszkodzi Czerwonym Gitarom"

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2020 15:20
- Muzyka Czerwonych Gitar od lat jest w moim sercu. Mam nadzieję to wszystko pogodzić - mówi w Programie 1 Polskiego Radia o solowym projekcie Arkadiusz Wiśniewski. Czy singiel "Otulimy się nadzieją" jest zapowiedzią nowej drogi lidera Czerwonych Gitar?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jerzy Maksymiuk: nikt nie napisał wspanialszej symfonii niż "Eroica"

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2020 18:24
W ramach 24. Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena, przesuniętego na jesień z powodu pandemii, w piątek (16.10) został zagrany koncert, który poprowadził Jerzy Maksymiuk. W programie utwory Krzysztofa Pendereckiego i Ludwiga van Beethovena.
rozwiń zwiń