Zuza Jabłońska z debiutanckim albumem. "Nie czułam większego stresu"

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2020 15:30
- Ta płyta opisuje mnie, moje emocje i moje przeżycia - mówi w Programie 1 Polskiego Radia o debiutanckim krążku Zuza Jabłońska, jedna z gwiazd "The Voice Kids". Na jej płycie "Psycho" znalazło się wielu znanych gości, m.in. Czesław Mozil.
Zuza Jabłońska
Zuza JabłońskaFoto: supersonic bookings/mat. prasowy

Posłuchaj
10:08 2020_10_19 13_24_51_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 Zuza Jabłońska wydała debiutancki album (Muzyczna Jedynka)

Zuza Jabłońska jest dobrze znana z pierwszej edycji telewizyjnego show "The Voice Kids", gdzie dotarła do wielkiego finału i zajęła drugie miejsce tuż za Roksaną Węgiel. Teraz przyszedł jednak czas na jej pierwszy album zatytułowany "Psycho". Jaki jest ten krążek?

- Zawsze szłam zupełnie inną drogą i bardzo często też po prąd, czyli cały czas miałam własne zdanie. Bardzo różniłam się od innych ludzi. Ta płyta tak naprawdę opisuje mnie, moje emocje, moje przeżycia i różne sytuacje. Dlatego taki jest tytuł - tłumaczy Zuza Jabłońska.

Artystka zdradza, że płytę przygotowywała przez 2 lata, ale nie czuła większego stresu w związku z pracą nad nią.

Źródło: Zuza Jabłońska/Zuza Jabłońska, "Psycho"

Gościnnie Czesław Mozil

Na płycie można usłyszeć wielu gości: Sariusa, Jana-rapowanie, Silesa, Kubę Karasia i Czesława Mozila.

- Czesław zadzwonił do mnie po emisji pierwszego odcinka "The Voice Kids" i powiedział, że bardzo mu się podobało. Zaproponował duet w projekcie, który wtedy tworzył, czyli "Kiedyś to były Święta". Chciałam się jakoś odwdzięczyć i w ten sposób zaprosiłam go do siebie na płytę - opowiada Zuza Jabłońska.


Doświadczenie z "The Voice Kids"

Nastoletnia piosenkarka przyznaje, że od czasu programu telewizyjnego, nabrała doświadczenia. Zaznacza również, że będąc w "The Voice Kids" zobaczyła od środka, jak wyglądają tego typu show.

- Nie jest różowo, ani kolorowo, tak jak zawsze myślałam, kiedy byłam młodsza i oglądałam artystów. W telewizji leci tylko godzina programu, a tak naprawdę jest to kilka dni porządnej pracy i przygotowań - dodaje.

***

Tytuł audycjiMuzyczna Jedynka

Prowadziła: Ula Kaczyńska

Gość: Zuza Jabłońska (piosenkarka)

Data emisji: 19.10.2020

Godzina emisji: 13.24

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Ten utwór jest dla mnie oddechem". Skubas o najnowszym singlu

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2020 15:40
- "Haitańskie drzewa" odróżniają się od reszty utworów i są pewnym rozprężeniem na tej płycie - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Skubas. Dlaczego singiel promujący album "Duch" jest inny niż reszta piosenek, która pojawi się na płycie?
rozwiń zwiń