Artur Gotz: mój nowy album będzie pochwałą imprezowania

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2020 16:39
Utwór "Piątek, piąteczek, piątunio" po piosence "Domówka" jest kolejnym, który zapowiada nową płytę Artura Gotza. Wokalista zastrzega, że album będzie pochwałą imprezowania, ale z przymrużeniem oka. Jeszcze nie wiadomo kiedy się ukaże.
Artur Gotz
Artur GotzFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Artur Gotz przypomina, że już pierwsza piosenka "Janusz i Grażyna" zawiera dużą dozę satyry, ironii i autoironii. Wraz z pozostałymi dwiema powstały na przekór obecnym czasom, czyli COVIDOWI. - Chcemy jakoś zaklinać koronawirusa i zdecydowałem się teraz promować takie piosenki imprezowe, żeby troszkę zapomnieć o tej chorobie, ale też przypomnieć sobie, jak to było na tych imprezach i pomyśleć, jak to, mam nadzieję, będzie znowu dobrze - wyjaśnia piosenkarz.

Posłuchaj
08:11 2020_10_29 13_24_57_PR1_muzyczna_jedynka.mp3 Artur Gotz przeciwstawia się smutnym czasom (Muzyczna Jedynka)

 
Gość Programu 1 Polskiego Radia nie wie, kiedy płyta się ukaże, bo obecne czasy, bez koncertów, temu nie sprzyjają. Natomiast teledyski i klipy pokazują się. - Mam nadzieję, że moja publiczność, moi słuchacze o mnie nie zapomną - mówi Artur Gotz.

Podkreśla, że on nie lubi się nudzić, więc ciągle wynajduje sobie różne projekty, żeby jego psychika nie zwariowała. Rocznie występował na stu koncertach w różnych państwach, więc kiedy to zostało przerwane, to nie jest tak prosto z tą pustką się pogodzić i się zmierzyć.

 ArturGotz/Youtube

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Anna Will

Gość: Artur Gotz (wokalista, aktor teatralny, filmowy, prezes Fundacji Kultury i Sportu 44 w Warszawie, producent)

Data emisji: 29.10.2020 

Godzina emisji: 13.25

ag
 Zobacz więcej na temat: Artur Gotz Anna Will
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Artura Gotza pomysł na rozbujanie publiczności

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2016 21:12
- Teksty moich piosenek są bardzo kabaretowe i satyryczne, muzycznie też jest to dość lekkie i przyswajalne. W czasie ostatniego plenerowego koncertu w Warszawie czuć było, że buja ta muzyka - opowiada wokalista Artur Gotz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Gotz eksperymentuje z Kabaretem Starszych Panów

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2018 14:00
14 lutego ukazał się trzeci solowy album Artura Gotza. Na płytę "Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz" składają się wielkie szlagiery duetu Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski w nowych interpretacjach. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Gotz: jestem imprezową osobą

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2020 17:09
Piosenkarz i aktor przyznaje w Programie 1 Polskiego Radia, że najbardziej go interesują imprezy koncertowe. W normalnych czasach dawał około stu koncertów rocznie w Polsce i na świecie. - Kiedy to zostało odcięta i nie ma kontaktu z publicznością jest to bardzo trudne – przyznaje. Takich imprez mu najbardziej brakuje.
rozwiń zwiń