Paweł Sztompke zaprasza na "Muzyczną Jedynkę"

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2021 08:45
Przez dwie godziny audycji będzie można posłuchać dużo wartościowej muzyki i dowiedzieć się mnóstwa ciekawostek o artystach. Naszym gościem będzie Krzysztof Logan Tomaszewski.
Paweł Sztompke
Paweł SztompkeFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

***

Na audycję "Muzyczna Jedynka" w czwartek (14.01) w godz. 13.00-15.00 zaprasza Paweł Sztompke.

kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Alicja Majewska: ten rok rozpoczęłam śpiewająco

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2021 15:39
- Starą zasadą producentów i twórców jest, że dobra piosenka to znana piosenka - mówi o swoim repertuarze podczas sylwestrowego koncertu Alicja Majewska. Piosenkarka opowiada również w Programie 1 Polskiego Radia o stanie zdrowia swojego największego przyjaciela Włodzimierza Korcza, który przechodził koronawirusa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Palmy, "Powstał z miłości do muzyki"

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 16:15
Palmy to rockowo-popowa formacja, którą tworzą bracia Lizińscy - Mateusz (wokal i gitara) i Michał (gitara) oraz  Michał Zbąski (gitara basowa) i perkusista Łukasz Kolwaczyk. W "Muzycznej Jedynce" przedstawiciele zespołu rozmawiali o swojej muzyce oraz planach na przyszłość. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Zastępa z nowym singlem. "Do muzyki staram się wnosić siebie"

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2021 15:53
Natalia Zastępa zaprezentowała singiel "Mantry" z gościnnym udziałem Sonbird. - Ten utwór opowiada o naszych przyzwyczajeniach, które czasami mamy, bo wszyscy tak robią. Nie zastanawiamy się nad tym, że sami postąpilibyśmy inaczej - mówi piosenkarka w Programie 1 Polskiego Radia. Czy "Mantry" są zapowiedzią jej nowego albumu?
rozwiń zwiń