Aga Dyk: czas pokazać drugą twarz. Piosenkarka śpiewa erotyk

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2021 17:27
"Proszę jeszcze raz" to nowa piosenka Agi Dyk, wokalistki zespołu Brathanki, która tym razem występuje w solowym repertuarze. W ocenie prowadzącego "Muzyczną Jedynkę" Zbigniewa Zeglera to erotyk z dość śmiałym tekstem. Wokalistka mówi, że przyszedł ten czas, żeby pokazać drugą twarz Agi Dyk.
Aga Dyk śpiewa z Brathankami od 2009 roku
Aga Dyk śpiewa z "Brathankami" od 2009 rokuFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Dyk Aga 1200x660.jpg
Aga Dyk: zapominamy, co w naszym życiu jest najważniejsze

"Proszę jeszcze raz" to nowa piosenka Agi Dyk, wokalistki zespołu Brathanki, która tym razem występuje w solowym repertuarze. W ocenie prowadzącego "Muzyczną Jedynkę" Zbigniewa Zeglera to erotyk z dość śmiałym tekstem. - Zawsze było tak grzecznie, tak melancholijnie, a każda kobieta ma przynajmniej dwa oblicza, takie delikatne i takie z pazurem - wyjaśnia Aga Dyk.


Posłuchaj
09:01 2021_02_05 14_23_12_PR1_muzyczna_jedynka.mp3 Aga Dyk o nowej piosence (Muzyczna Jedynka)

 

Dyk 1200.jpg
Aga Dyk i jej "Kropla rosy"

Wokalistka mówi, że przyszedł ten czas, żeby pokazać drugą twarz Agi Dyk. - Potrzebowałam takiego muzycznego kopniaka - mówi. Zwłaszcza że siedzi zamknięta w domu, bo niedawno urodziła córeczkę. Więc nagrała sobie piosenkę z muzyką taneczną. Zapewnia, że to nie jedyna i nie ostatnia piosenka w tej konwencji, choć wkrótce ukażą się utwory bardziej melancholijne. - Jedne i drugie będą się przeplatać, będzie dużo dźwięków - podkreśla.

A jeśli chodzi o zespół Brathanki, to w drugiej połowie 2020 roku wydana została płyta, a jego członkowie cały czas, mimo pandemii, spotykają się ze sobą. - Teraz czekamy na teksty do kolejnego utworu - mówi. Ma nadzieję, że coś miłego z zespołem się narodzi, zwłaszcza że zostało nagrane demo nowej piosenki.

Czytaj także:

Wokalistka Brathanków: związek na odległość trzeba pielęgnować

Aga Dyk "Wracaj.com"

Aga Dyk Official/Youtube

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadził: Zbigniew Zegler

Gość: Aga Dyk (wokalistka)

Data emisji: 5.02.2021 

Godzina emisji: 14.23

ag


Czytaj także

Posłuchaj jak Brathanki grają "Mów Mi Tak"

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 17:10
Piosenka Dnia Jedynki pochodzi z ostatniego albumu grupy Brathanki "moMtyle". To zdecydowanie najdojrzalsza, autorska propozycja grupy od czasów słynnej płyty "Ano!"
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Chodź tu do mnie" - nowy singiel Brathanków w rytmie tanga

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2016 15:19
- Nasz przebój z poprzedniej płyty, "Mamo, ja nie chcę za mąż" miał ponad 7 milionów odtworzeń! Zmobilizowało to nas do pracy i niebawem kolejny krążek Brathanków - zapowiadali w "Muzycznej Jedynce" Agnieszka Dyk i Janusz Mus.
rozwiń zwiń