Nowy singiel Cleo. "Dla wszystkich zakochanych i nie tylko"

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2021 16:07
Do sieci trafił właśnie nowy singiel Cleo zatytułowany "Kocham". - Dla wszystkich zakochanych, ale nie tylko, z najlepszymi życzeniami permanentnej miłości - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Cleo. Utwór jest zapowiedzią wyczekiwanego przez fanów albumu "vinyLOVA".
Cleo
Cleo Foto: Ł. Kowalski/Polskie Radio

cerekwicka - choinki jedynki 2018 - gala 1200x660.jpg
Kasia Cerekwicka o nowej płycie. "Inspirowałam się wydarzeniami z własnego życia"
Posłuchaj
13:15 2021_02_12 14_22_45_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 Cleo o walentynkowej piosence i najnowszym albumie (Muzyczna Jedynka)

- Jestem teraz w ferworze kończenia, a raczej dopieszczania, płyty "vinyLOVA", na której będą brzmienia retro i te, na których się wychowałam, czyli będzie to powrót do brzmień lat 60., a nawet 70. i 80. - zdradza Cleo.

Piosenkarka potwierdza, że w związku z pandemią zapadła decyzja o zmianie terminu wydania albumu z marca na wrzesień. - Niestety mamy takie czasy, jakie mamy. Są one nieprzewidywalne - dodaje.

Źródło: CLEO/"Kocham"

"Kocham" na walentynki

Jak okazuje się, pandemia przyczyniła się także do tego, że singiel "Kocham" ukazał się tuż przed walentynkami. - Ta piosenka miała zostać wydana w kwietniu 2020 roku i w ogóle nie miała być związana z walentynkami. Jednak pandemia przełożyła to w czasie i wylądowaliśmy w okolicach walentynek i tłustego czwartku, kojarzących się chyba bardziej z tym kawałkiem - twierdzi Cleo.

Według amerykańskich naukowców bowiem stan po zjedzeniu słodyczy jest podobny do tego związanego z zakochaniem się. - Tak właśnie jest, że nie zakochujemy się sercem, tylko umysłem. Wydzielają się nasze hormony szczęścia, wszystko buzuje i przenosi nas w taką euforię, która jest bardzo podobna do tej po zjedzeniu słodyczy - przyznaje piosenkarka.

Co będzie na płycie?

Cleo dodaje, że na płycie "vinyLOVA" można będzie usłyszeć także m.in. piosenkę "Bratnie Dusze". - Jest to singiel, który wydałam razem z Dawidem Kwiatkowskim. Pomijając te wesołe brzmienia, na płycie na pewno też znajdziecie coś w klimacie klasycznego disco, które również uwielbiam. Będzie też coś dla osób lubiących bardziej liryczne odsłony - słyszymy.

Na albumie pojawią się również ballady soulowe. - Wyczekałam na ten moment, kiedy mogę zaprezentować się w ten sposób - mówi artystka.

Czytaj także:

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadził: Zbigniew Zegler

Goście: Cleo (piosenkarka)

Data emisji: 12.02.2021 

Godzina emisji: 14.22

DS

Czytaj także

Cleo i nowy singiel "Za krokiem krok"

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2019 18:25
Gościem "Muzycznej Jedynki" będzie Cleo, która opowie o nowym utworze " Za krokiem krok". W teledysku do singla pojawiają się m.in. Dawid Kwiatkowski, Qczaj, „Słowianka Donatana” Paula Tumala i znane postaci ze świata TikToka, jednej z najpopularniejszych dziś aplikacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cleo o nowych albumach: słuchacz będzie miał taką Cleo, jaką sobie zażyczy

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2020 15:50
- Powstaną dwie płyty oddzielne, bo stwierdziłam, że to nie będzie dwupłytowy album, który będzie bliźniakiem. To będą dwie oddzielne płyty i słuchacz będzie miał taką Cleo jaką sobie zażyczy: nowoczesną albo oldschoolową - deklaruje wokalistka na antenie Programu 1 Polskiego Radia.
rozwiń zwiń