Karo Szczurowska z debiutanckim albumem w stylu pop

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2021 15:05
18-letnia wokalistka, znana szerszej publiczności z programu "The Voice Kids", debiutuje albumem "Karo Szczurowska" - Chciałabym, żeby każdy mógł interpretować te piosenki na swój sposób i odnalazł w nich siebie w takich codziennych sytuacjach życiowych - mówi "Muzycznej Jedynce" Karo Szczurowska.
Karo Szczurowska
Karo SzczurowskaFoto: Agencja Forum

Za produkcję płyty odpowiada Grzegorz Stasiuk, znany ze współpracy m.in. z Maciejem Maleńczukiem i Jackiem Wójcickim. Na płycie znalazły się kompozycje i teksty zarówno Karo jak i wspomnianego Grzegorza Stasiuka, Pauliny Romaniuk czy Aleksandry Dzierżawskiej. Album utrzymany jest we współczesnym stylu pop.


Posłuchaj
06:49 2021_03_08 13_22_14_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 Karo Szczurowska z debiutanckim albumem w stylu pop (Muzyczna Jedynka)

 

- To są wszystkie moje przeżycia, emocje, moje odczucia i tak naprawdę to jestem ja na przełomie ostatnich dwóch lat, czyli w czasie, kiedy ta płyta powstawała - przyznaje Karo Szczurowska. - Teraz po wydaniu płyty wchodzę w jeszcze inny etap. Płyta "Karo Szczurowska" to jest zamknięcie tego, co we mnie tkwiło, trwało. To pewien etap w moim życiu, który chciałam opisać i zostawić muzycznie i tekstowo - dodaje. 


źródło: Karo Szczurowska/Youtube

W lipcu 2020 premierę miał klip do utworu "Czekam na znak", który sama napisała i skomponowała. W sierpniu do stacji radiowych trafił utwór "Poranna" – duet z Antkiem Smykiewiczem. W grudniu ukazał się jej świąteczny utwór, pt. "Jestem tu dla Ciebie", który nagrała razem z Alicją Sękowską. Ostatnim singlem promującym płytę jest utwór pt. "Uciekaj".

Młoda wokalistka również komponuje i tworzy teksty swoich piosenek. - To, co mi sprawia największą frajdę, to pisanie nowych piosenek - mówi wokalistka w "Muzycznej Jedynce". - Przy tym śpiewam, gram, sprawia mi to ogromną radość - dodaje. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Anna Will

Gość: Karo Szczurowska (wokalistka, kompozytorka, autorka teksów)

Data emisji: 8.03.2021 r. 

Godzina emisji: 13.22

mat. prasowe/ans


Zobacz więcej na temat: piosenka album Pop Anna Will

Czytaj także

"Wyjątkowy utwór". Iwona Węgrowska o nowym singlu "Nic na siłę"

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2021 16:12
- "Nic na siłę" to jest wyjątkowy utwór. Bardzo się cieszę, że wspólnie z producentem Łukaszem Gorczycą podjęliśmy współpracę, gdyż stworzyliśmy coś innego niż dotychczas - mówiła na antenie radiowej Jedynki Iwona Węgrowska. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Piszę o tym, co aktualnie przeżywam". Sidney Polak o swojej twórczości

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2021 17:03
Sidney Polak niedawno wydał swoją trzecią solową płytę, którą powraca na rynek po kilkuletniej przerwie. Artysta na antenie radiowej Jedynki opowiedział o swojej twórczości. 
rozwiń zwiń