"Utwór bliski mojemu sercu" Carla Fernandes o najnowszym singlu

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2021 14:10
Artystka na antenie Programu 1 Polskiego Radia zaprezentowała swój najnowszy singiel w języku polskim zatytułowany "OK". - Utwór od początku pisaliśmy z zamysłem, że będzie po polsku - powiedziała Carla Fernandes. 
Carla Fernandes
Carla Fernandes Foto: Agencja Forum

Posłuchaj
09:33 2021_04_24 13_19_31_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 Carla Fernandes o nowym singlu "OK" (Muzyczna Jedynka)

 

- Ten utwór jest bardzo bliski mojemu sercu. Sam przekaz jest bliski, ponieważ mam teraz przed sobą wiele wyborów życiowych, tj. wybór studiów - zdradziła wokalistka. - Wiele osób może utożsamiać się z tym przekazem zawartym w tej piosence - dodała. 

 źródło: Carla Fernandes/Youtube 

Wraz z singlem na kanale Carli pojawił się także teledysk do najnowszego utworu powstały we współpracy z Dawidem Ziembą, odpowiedzialnym za wszystkie pozostałe teledyski wokalistki. Utwór powstał we współpracy z parą twórców - Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór, którzy sami występują jako Hotel Torino.

"OK" to drugi  "Sweatpants" w tym roku autorski singiel artystki i kolejna przebojowa propozycja po świetnie przyjętych "Jungle" czy "Entera" w duecie z Mattem Hunterem. 

Zobacz także: 

***

Carla Fernandes dała się już poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w The Voice Kids oraz swoich anglojęzycznych singli. Nagrywała z zagranicznymi artystami, a jej piosenki pojawiały się na wielu zagranicznych playlistach New Music Friday.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Zbigniew Zegler 

Gość: Carla Fernandes (wokalistka)

Data emisji: 23.04.2021 r. 

Godzina emisji: 13.20

mat. prasowe/ans