Premiera singla i teledysku "Jak?" zespołu Hedone [ZOBACZ]

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2021 18:01
Utwór "Jak?", z gościnnym udziałem Joanny Prykowskiej (ex-Firebirds), to drugi singiel promujący album "2020" zespołu Hedone. - Znam Joasię od lat i teraz, po wielu latach, udało się nam skończyć utwór, który był dla mnie bardzo ważny - deklaruje Maciej Werk, lider zespołu Hedone.
Okładka płyty 2020
Okładka płyty "2020"Foto: mat. promocyjne

Marcin Kusy 1200 free
Wiosenna oferta radiowej Jedynki. Marcin Kusy: rozpoczynamy dobrym, koncertowym uderzeniem

Maciej Werk zaznacza, że utwór "Jak?" ma trzy wersje. - Na płycie kompaktowej ma inny miks, na płycie winylowej, która ukazuje się jutro, inny, a wersja singlowa i teledyskowa jest jeszcze innym miksem - mówi. Wyjaśnia, że tak bardzo mu zależało na tym utworze, że chciał, aby był jeszcze piękniejszy. - I chyba się udało - podsumowuje.


Posłuchaj
10:26 2021_04_28 14_22_26_PR1_muzyczna_jedynka.mp3 Maciej Werk o płycie "2020" i singlu "Jak?" (Muzyczna Jedynka)

 

Muzyk zwraca uwagę, że 29 kwietnia ukazuje się winylowa płyta, która będzie w obiegu otwartym. Natomiast 12 czerwca krążek "2020" trafi do sprzedaży w limitowanej serii stu egzemplarzy. W teledysku "Jak?" pojawia się Lech Dyblik. Maciej Werk nie wyklucza, że jego współpraca z aktorem się rozwinie, ale nie chce zdradzać szczegółów.

Gość Programu 1 Polskiego Radia przyznaje, że "Jak?" to smutna piosenka o odchodzeniu. - Chcieliśmy w tym obrazku pokazać w prosty sposób, jak można być bardzo samotnym - wyjaśnia. To zamierzone nawiązanie do roku 2020. Zapowiada, że najprawdopodobniej po wakacjach ukaże się trzeci teledysk do utworu "Wstyd" z gościnnym udziałem Gumy. - To będzie taki łódzki singiel, na którym będzie dużo łódzkich remiksów - mówi.

Premierze teledysku "Jak?" będzie towarzyszyć wydanie singla – zarówno w dystrybucji cyfrowej, jak i w klasycznej formie CD. Znajdzie się na nim pięć wersji utworu "Jak?" oraz remix utworu "Lord" i bonus track "Celebrity".

Czytaj także:

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Marcin Kusy

Gość: Maciej Werk (lider, założyciel i wokalista zespołu Hedone, kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny)

Data emisji: 28.04.2021 r. 

Godzina emisji: 14.202

ag

Zobacz więcej na temat: Marcin Kusy Lech Dyblik 2020

Czytaj także

Wojciech Cugowski: udało się zrobić dobrą płytę

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2021 15:22
14 kwietnia 2021 zapowiadana jest premiera płyty "Be There" Wojciecha Cugowskiego i zespołu Kruk. Promuje ją singiel "Rat Race". - Na tę płytę długo się umawialiśmy - zdradza w "Muzycznej Jedynce" Wojciech Cugowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Reggaeside z nowym coverem. "Shape of You" muzycy zinterpretowali w swoim stylu

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2021 13:20
Jako Reggaeside grają od dziewięciu lat. W ich muzyce znajdziecie reggae, funk, a nawet odrobinę popu. Teraz wydali cover utworu "Shape of You" Eda Sheerana. - Reggaeside gra własne kompozycje, ale od czasu do czasu staramy się robić niespodzianki słuchaczom, odświeżać różne numery i grać je zupełnie inaczej niż oryginał - mówi Mateusz Deredas, jeden z liderów ośmioosobowej ekipy.
rozwiń zwiń