Three Of Us: wyczuliśmy lukę na polskim rynku

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2021 14:00
Poznali się kilka lat temu podczas nagrań do jednego z programów telewizyjnych. Bracia Tomasz i Roman Sajewiczowie oraz ich przyjaciółka Ewa Kapała początkowo spotykali się nieregularnie, cały czas jednak mieli w planach stworzenie wspólnego projektu. Opowiadają o nim w "Muzycznej Jedynce".
Zespół Three Of Us z nowym singlem
Zespół Three Of Us z nowym singlemFoto: Facebook/Three Of Us

Czytaj też:
anita lipnicka 1200.jpg
Anita Lipnicka o nowej płycie: to jest mój portret wielokrotnie złożony

W ten sposób na rynku pojawił się zespół Three Of Us. Artyści zaprezentowali właśnie utwór "Serca na dłoni", który jest drugim - po znakomicie przyjętym "Szklanym suficie" - singlem grupy. - Przerosło to nasze oczekiwania. To jest dla nas ogromna radość i teraz liczymy, że nasz drugi singiel też zostanie przyjęty tak ciepło - przyznają zgodnie.

Posłuchaj
07:57 Muzyczna Jedynka 6.05. Zespół Three Of Us z nowym singlem (Muzyczna Jedynka/Jedynka)

 

Czytaj też:
stacey kent_1200x660.jpg
Stacey Kent: liczą się dla nas nie tylko muzyczne spotkania, ale też człowieczeństwo

Ciągły rozwój

W swojej twórczości zespół łączy muzykę country z muzyką pop. Choć w Polsce takie zestawienie nie było dotąd popularne, inspiracje płyną ze Stanów Zjednoczonych. - Wyczuliśmy lukę na polskim rynku muzycznym. Na pewno chcieliśmy przemycić troszkę amerykańskiego country i myślę, że nam się to udało - mówią. Jednocześnie określają reprezentowany przez siebie gatunek jako modern country.

W chwili obecnej grupa skupia się na tworzeniu singli, ale w dłuższej perspektywie planowany jest album, który ma trafić na półki sklepów muzycznych. - To, co nagrywamy, też jest jakąś całością. Stylistyka nie odbiega bardzo od siebie, natomiast gdzieś zahaczamy powoli o różne nurty - wyjaśnia Ewa Kapała. W muzyce Three Of Us można odnaleźć choćby nuty reggae.

YouTube/Three Of Us

"Serca na dłoni"

Najnowszy utwór powstał, by dać słuchaczom ciepłe przesłanie. - Nie oglądać się za siebie, lecz patrzeć pozytywnie w przyszłość. To jest piosenka o takiej fajnej miłości, o tęsknocie o kimś bliskim - wyjaśniają członkowie zespołu. Podkreślają, że każdy może ten utwór interpretować po swojemu i dopasowywać go do własnej sytuacji życiowej.

Zobacz też:

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Marcin Kusy

Goście: Tomasz i Roman Sajewiczowie, Ewa Kapała (Three Of Us)

Data emisji: 6.05.2021

Godzina emisji: 14:25

mg

Czytaj także

Kasia Lins z płytą "Moja wina". Ten krążek jest "bardziej" niż poprzednie

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2020 15:22
Kasia Lins zapowiada nowy album "Moja wina", następcę świetnie przyjętego debiutu "Wiersz ostatni" z 2018 roku. Już teraz można posłuchać pierwszego singla "Rób tak dalej". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Reggaeside z nowym coverem. "Shape of You" muzycy zinterpretowali w swoim stylu

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2021 13:20
Jako Reggaeside grają od dziewięciu lat. W ich muzyce znajdziecie reggae, funk, a nawet odrobinę popu. Teraz wydali cover utworu "Shape of You" Eda Sheerana. - Reggaeside gra własne kompozycje, ale od czasu do czasu staramy się robić niespodzianki słuchaczom, odświeżać różne numery i grać je zupełnie inaczej niż oryginał - mówi Mateusz Deredas, jeden z liderów ośmioosobowej ekipy.
rozwiń zwiń