Kozyrska x Sieczak z debiutanckim albumem. "Będzie bardzo uczuciowy"

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2021 11:57
Duet Kozyrska x Sieczak już niedługo wyda swoją debiutancką płytę. - Wszystko mamy dopięte na ostatni guzik, więc 25 czerwca będzie premiera albumu - zapowiada w Programie 1 Polskiego Radia Joanna Kozyrska-Sieczak. Jak to jest tworzyć w… małżeństwie?
Kozyrska Sieczak
Kozyrska SieczakFoto: mat. pras.

Jarecki_Def Jam_Universal_1200 x 660.jpg
"Wydobywamy emocje z głębi serca". Jarecki zapowiada nowy album
Posłuchaj
14:33 2021_05_10 14_23_00_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 Duet Kozyrska x Sieczak w ostatnią niedzielę miał odsłuch debiutanckiego albumu (Muzyczna Jedynka)

Joanna Kozyrska-Sieczak i Maciej Sieczak początkowo eksperymentowali z elektroniką, jednak ostatecznie postawili na popowo-alternatywne połączenie. Prywatnie są małżeństwem.

- Niedługo będziemy obchodzić piątą rocznicę ślubu. Mieliśmy swoje ścieżki muzyczne i dopiero później stwierdziliśmy, że wszystkie znaki na niebie chyba wskazują na to, że powinniśmy zacząć tworzyć razem. Pomimo różnych doświadczeń muzycznych połączyliśmy siły, ale troszeczkę trwał etap docierania - opowiada Joanna Kozyrska-Sieczak.

Piosenkarka przyznaje, że najtrudniejsze było "odnalezienie wspólnej ścieżki muzycznej". - Epka była taką naszą rozbiegówką. Słychać, że te utwory są zupełnie inne. Z kolei album "Nowe niebo", bo już mogę zdradzić, że tak będzie się nazywał, będzie bardzo spójny - dodaje.

Źródło: KxS/Kozyrska x Sieczak, "Jestem"

Płyta jest już gotowa

Duet Kozyrska x Sieczak w ostatnią niedzielę miał odsłuch debiutanckiego albumu. Trwały również ostatnie poprawki oraz miksy. Jak zapewnia nasz gość, płyta jest już dopiętą.

- Na pewno będzie ona bardzo uczuciowa i pojawi się na niej dużo przemyśleń. Teksty z pewnością też będą spójne. Bardzo chciałabym, żeby słuchacz skupił się na nich, na co liczę, ponieważ włożyłam w to wiele uczuć i serca. Będzie o spełnianiu się we wszystkich sferach swojego życia - zdradza Joanna Kozyrska-Sieczak.

Artyści starali się również uchwycić zachwyt nad nasza planetą i przyrodą. Premiera płyty zaplanowana jest na 25 czerwca. - Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Po drodze będzie jeszcze kilka niespodzianek zarówno muzycznych, jak i muzyczno-wizualnych, gdyż obraz też jest dla nas istotny - słyszymy.

Przedpremierowo w Jedynce

Jednym z utworów, który znajdzie się na płycie, jest piosenka "Droga". Mimo że premiera "Drogi" zaplanowano jest na 14 maja, singiel mogliśmy usłyszeć w "Muzycznej Jedynce" już w poniedziałek.

- Pogoda idealnie wpasowuje się w klimat naszej piosenki. Jest on taki słoneczno-kalifornijski - mówi Joanna Kozyrska-Sieczak.

Czytaj także:

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Ula Kaczyńska 

Gość: Joanna Kozyrska-Sieczak (piosenkarka)

Data emisji: 10.05.2021 

Godzina emisji: 14.23

DS

Zobacz więcej na temat: Ula Kaczyńska MUZYKA album

Czytaj także

Anna Jurksztowicz w wiosennej odsłonie. Wokalistka prezentuje nowy utwór

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2021 14:42
"Wiosennie" to już czwarty singiel promujący najnowszy, jubileuszowy album Anny Jurksztowicz pt. "Jestem taka sama". - Mam nadzieję, że ten utwór wejdzie do kanonu wiosennych piosenek - mówi wokalistka "Muzycznej Jedynce".  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Piaseczny o albumie "50/50": otwieram się na nowe rzeczy

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2021 14:21
Tydzień przed premierą najbardziej tanecznego albumu w karierze "50/50" Andrzej Piaseczny wyjaśnia, skąd wzięły się zmiany w jego artystycznym życiu. - Staram się nie być zamkniętym człowiekiem - deklaruje. Opowiada też o kulisach powstania najnowszego albumu, który jest promowany singlową piosenką "Przedostatni".
rozwiń zwiń