Paweł Sztompke zaprasza na "Muzyczną Jedynkę"

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2021 09:00
Przez dwie godziny audycji będzie można posłuchać dużo wartościowej muzyki i dowiedzieć się mnóstwa ciekawostek o artystach. Będzie podsumowanie zakończonego we wtorek bydgoskiego Festiwalu Serca Bicie, zapowiedź festiwalu pamięci Przemysława Gintrowskiego w Kołobrzegu i Festiwal Jazzu Tradycyjnego w Iławie Złota Tarka.
Paweł Sztompke
Paweł SztompkeFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

***

Na audycję "Muzyczna Jedynka" w czwartek (24.06) w godz. 13.00-15.00 zaprasza Paweł Sztompke.

kk

Zobacz więcej na temat: Paweł Sztompke

Czytaj także

"Ta piosenka jest o wakacyjnej miłości". Bovska z nowym singlem

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2021 15:35
- Taki był plan, żeby ten utwór miał swoją premierę w pierwszy dzień lata, ale nie spodziewałam się, że to będzie aż tak gorący dzień. Mam nadzieję, że niektórzy odpalili tę piosenkę, siedząc na plaży, co byłoby chyba idealną okolicznością przyrody - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Bovska o singlu "Barometr".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawskie Combo Taneczne z nową płytą. "Brzmienie było punktem wyjścia"

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2021 17:19
- Warszawa jest tak dynamicznym miastem, że jest o czym pisać - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Jan Młynarski. Warszawskie Combo Taneczne wydało niedawno album "Skarałeś mnie Boże", który powstał we współpracy z Kapelą Zdzisława Kwapińskiego. Skąd pomysł na takie połączenie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wybór moich ukochanych francuskich piosenek". Reni Jusis o albumie "Je suis Reni"

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2021 17:05
Reni Jusis, kojarzona dotychczas ze sceną klubową i taneczną, niebawem wydaje nowy, akustyczny album z francusko-polską muzyką. - Ten projekt to subiektywny wybór moich ukochanych francuskich piosenek - mówi wokalistka w "Muzycznej Jedynce". Premiera nowej płyty odbędzie się 14 lipca, czyli w dniu Święta Narodowego Francji. 
rozwiń zwiń