Roksana Węgiel powraca z nowym singlem pt. "Korona"

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2021 16:53
- Dzień premiery singla "Korona" był dla mnie wyjątkowy, ponieważ jest to mój pierwszy utwór po półtorarocznej przerwie. Bardzo się cieszę, że mogę się podzielić czymś nowym ze swoimi słuchaczami - mówi na antenie Programu 1 Polskiego Radia Roksana Węgiel. 
Roksana Węgiel
Roksana WęgielFoto: ForumGwiazd.com.pl/Agencja Forum

bovska_1200.jpg
"Ta piosenka jest o wakacyjnej miłości". Bovska z nowym singlem

Po kilku miesiącach przerwy zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 zaserwowała swoim fanom autorski kawałek. Słowa do piosenki napisała sama Roksana Węgiel, a za muzykę odpowiedzialni są Piotr Walicki oraz Monika Mimi Wydrzyńska. Oficjalna premiera teledysku do utworu miała miejsce 11 czerwca 2021 roku. W klipie wystąpili tancerze Egurrola Dance Studio, w tym Oliwa Górniak, uczestniczka programu "Dance Dance Dance".

źródło: Roksana Węgiel/Youtube

Znaczenie tytułu 

Nowy utwór nosi tytuł "Korona". Chociaż słowo obecnie kojarzy się z trwającą pandemią koronawirusa, utwór wokalistki porusza zupełnie inny temat. - Piosenka opowiada o wewnętrznej, niesłabnącej motywacji i o tym, jak ważne są relacje z samym sobą - stwierdza wokalistka. - Ja się o tym przekonałam głównie w tych gorszych momentach w swoim życiu i te słabsze czasy najwięcej mnie nauczyły, więc nic nie dzieje się bez powodu - dodaje. 


Posłuchaj
10:21 2021_06_23 13_21_46_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 Roksana Węgiel powraca z nowym singlem pt. "Korona" (Muzyczna Jedynka)

 

"Chwila oddechu"

W rozmowie z Marciem Kusym Roxie przyznaje, że pierwsze miesiące pandemii były dla niej "chwilą oddechu". - Poczułam ulgę, spędziłam czas z rodziną, mogłam odpocząć i poukładać sobie pewne rzeczy - mówi. - Potem zaczęłam trochę tęsknić za koncertami i spotkaniami z fanami, ale mimo wszystko ta cała sytuacja pomogła mi poukładać pewne rzeczy - dopowiada gość audycji. 

Czytaj również: 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Roksana Węgiel (Roxie) 

Data emisji: 23.06.2021 r. 

Godzina emisji: 13.21

mat. prasowe/ans 

Czytaj także

Natalia Zastępa prezentuje debiutancki album "Nie żałuję"

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2021 17:03
21 maja 2021 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu młodej wokalistki - Natalii Zastępy - pt. "Nie żałuję". Materiał na płytę powstawał na przestrzeni ostatnich trzech lat w różnych studiach nagraniowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Warto wcisnąć ten gaz". Michał Szczygieł o debiutanckim albumie

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2021 15:05
Już w ten piątek Michał Szczygieł wyda swój debiutancki album "Tak jak chcę". - Traktuję to trochę, jak kompilację, ponieważ zebrałem numery od 2017 roku. W ten sposób zamykam pewien etap - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Michał Szczygieł. Co dokładnie usłyszymy na jego najnowszym krążku?
rozwiń zwiń