"Slow Motion". Karolina Stanisławczyk prezentuje nowy singiel

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2021 16:50
Rewelacja ostatnich miesięcy, Karolina Stanisławczyk, która przebojem "Cliché" wdarła się na szczyty radiowych playlist i rankingów najlepiej oglądanych teledysków, wydaje kolejną singlową propozycję z albumu "Cliché" zatytułowaną "Slow Motion". 
Okładka płyty Malibu Karoliny Stanisławczyk
Okładka płyty "Malibu" Karoliny StanisławczykFoto: mat. promocyjne

urszula kasprzak jedynka 1200x660.jpg
Reedycja albumu Urszula & Jumbo. "Dzięki nowej technologii brzmi dużo lepiej"

Utwór "Slow Motion" pochodzi z debiutanckiego albumu Karoliny Stanisławczyk pt. "Cliché". Autorką tekstu do piosenki jest sama Karolina Stanisławczyk. - Tworzyłam ten tekst, będąc w domu, kiedy była burza. Stwierdziłam, że muszę go napisać, założyłam słuchawki i zaczęłam pisać do muzyki, którą wcześniej stworzyliśmy z Mikołajem Urbaniakiem - dodaje. 

Posłuchaj
10:47 2021_06_25 13_18_34_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 "Slow Motion". Karolina Stanisławczyk prezentuje nowy singiel (Muzyczna Jedynka)

 

Oficjalna premiera teledysku do utworu miała miejsce 25 czerwca 2021 roku. 

źródło: hypsteriarecords/Youtube 

Młoda wokalistka w rozmowie ze Zbigniewem Zeglerem przyznaje, że w tych ciężkich dla muzyków czasach może liczyć na wsparcie większego grona osób. - Mam sztab ludzi, którzy mnie wspierają i serdecznie ich pozdrawiam - mówi. - Wszystko to wygląda trochę inaczej za kulisami, nagrywanie teledysków, czy pisanie piosenek - dopowiada. 

***

Karolina Stanisławczyk zaczynała karierę udziałem w wielu konkursach wokalnych i przeglądach piosenek. Wokalistka głos i śpiew kształciła w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie.

W 2019 talent wokalistki dostrzegł Jonatan Chmielewski z duetu MIYO. Producent zaprosił ją do udziału w dwóch utworach, "Wyliczanka" i "Zapomnieć". Karolina także wystąpiła gościnnie w piosenkach Kamerzysty ("Świetlne cienie") i Merghaniego ("Whisky"), który współpracował też z MIYO. W październiku 2020 wraz z raperem Urbanem nagrała utwór "Linia", dzięki któremu została zauważona. W wyniku tego wokalistka podpisała kontrakt z wytwórnią Hypsteria Records. Karolina wystąpiła też w chórkach w piosence "Do Ciebie mówię" Białasa, Muńka Staszczyka, Kuby Więcka i Sir Micha. 

 hypsteriarecords/Youtube

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Zegler 

Gość: Karolina Stanisławczyk (wokalistka)

Data emisji: 25.06.2021 r. 

Godzina emisji: 13.18

wikipedia/ans 

Czytaj także

"Patrzymy ufnie do przodu". Lider zespołu IRA o nowej płycie

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2021 16:27
IRA właśnie powraca z dwunastą płytą studyjną. - Patrzymy ufnie do przodu, myśląc o jutrze i o tym, że musi ono przynieść coś dobrego - mówi w Programie 1 Polskiego Radia o najnowszym albumie zatytułowanym "Jutro" lider zespołu Artur Gadowski. Jak mija czas pandemii dla tej popularnej formacji?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dobra czarodziejka". Nowa piosenka Skubasa z dedykacją dla mamy

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2021 17:10
"Dobra Czarodziejka" - taki tytuł nosi nowa piosenka Skubasa, którą artysta opublikował 26 maja. Utwór jest dedykowany mamie muzyka. Piosence towarzyszy niezwykły klip, który składa się w całości z przesłanych przez fanów wokalisty zdjęć, na których pozują ze swoimi mamami. 
rozwiń zwiń