Kozyrska x Sieczak z debiutanckim albumem "Nowe niebo"

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2021 17:24
Joanna Kozyrska-Sieczak zapewnia, że płyta jest bardzo uczuciowa i pojawia się na niej dużo przemyśleń. - Teksty z pewnością też są spójne. Bardzo chciałabym, żeby słuchacz skupił się na nich, na co liczę, ponieważ włożyłam w to wiele uczuć i serca. Będzie o spełnianiu się we wszystkich sferach swojego życia - mówi.
Kozyrska X Sieczak
Kozyrska X SieczakFoto: mat. pras.

Marcin Kusy 1200 free
"Żebyśmy grali do tej setki". Marcin Kusy o 50-leciu "Lata z Radiem"

Joanna Kozyrska-Sieczak i Maciej Sieczak są małżeństwem. - Niedługo będziemy obchodzić piątą rocznicę ślubu. Mieliśmy swoje ścieżki muzyczne i dopiero później stwierdziliśmy, że wszystkie znaki na niebie chyba wskazują na to, że powinniśmy zacząć tworzyć razem. Pomimo różnych doświadczeń muzycznych połączyliśmy siły, ale troszeczkę trwał etap docierania - opowiada Joanna. Piosenkarka przyznaje, że najtrudniejsze było "odnalezienie wspólnej ścieżki muzycznej".


Posłuchaj
15:18 2021_07_07 14_23_35_PR1_muzyczna_jedynka.mp3 Kozyrska x Sieczak z albumem "Nowe niebo"

 


Roksana Węgiel 1200 Forum
Roksana Węgiel powraca z nowym singlem pt. "Korona"

Maciej podkreśla, że jeszcze kilka lat temu był zwolennikiem mocnych brzmień, zaś Joanna realizowała się w R&B i pop-ie. - Dopiero potem odezwała się we mnie ta rockowa dusza - przyznaje wokalistka. Zapewnia, że w utworach muszą być słyszalne gitary i bębny. Dlatego w albumie bardzo mocna jest sekcja rytmiczna. - Była nagrywana na żywo - ujawnia Maciej.

Za teksty w duecie odpowiada Joanna. Przyznaje, że album powstawał w czasie pandemii, więc miała ona jakiś wpływ na to, co pisała. - Ale odkrywałam na "nowo niebo" i dałam słuchaczowi przestrzeń, żeby mógł odnaleźć interpretacje też dla siebie - wyjaśnia.


Duet chce z materiałem z płyty pokoncertować i zamierza wyruszyć w trasę na jesieni. A od sierpnia zaczną pisać nowe piosenki. - ja już mam głowę pełną pomysłów i intensywnie myślę, jak przygotować sie do następnych kompozycji - mówi Maciej.

 KxS/Youtube

Czytaj także:

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Marcin Kusy

Goście: Joanna Kozyrska-Sieczak i Maciej Sieczak (muzyczny duet)

Data emisji: 7.07.2021

Godzina emisji: 13.23

ag


Zobacz więcej na temat: Marcin Kusy album

Czytaj także

"Wyjątkowy utwór". Iwona Węgrowska o nowym singlu "Nic na siłę"

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2021 16:12
- "Nic na siłę" to jest wyjątkowy utwór. Bardzo się cieszę, że wspólnie z producentem Łukaszem Gorczycą podjęliśmy współpracę, gdyż stworzyliśmy coś innego niż dotychczas - mówiła na antenie radiowej Jedynki Iwona Węgrowska. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Monika Brodka z nowym singlem. "Ma należyte miejsce na nowej płycie"

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2021 13:18
Monika Brodka swoim najnowszym teledyskiem "Game Change" zapowiada nagrany w Wielkiej Brytanii album "Brut", który jest jej kolejną muzyczną odsłoną. - Ten klip pozostawia bardzo wiele interpretacji - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Monika Brodka. Czego można spodziewać się po jej nowym albumie?
rozwiń zwiń