Anna "Fanka" Wójcik z autorskim singlem "Będzie co będzie"

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2021 16:30
Jedna z najsłynniejszych gwiazd najmłodszego pokolenia, youtuberka, osobowość internetowa i wokalistka zaprezentowała na antenie radiowej Jedynki swój nowy autorski singiel pt. "Będzie co będzie".
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjne Foto: Shutterstock/Carlos Castilla

stanisławczyk okładka 1200x660.jpg
"Slow Motion". Karolina Stanisławczyk prezentuje nowy singiel

Singiel Fanki "Będzie co będzie" powstał we współpracy z duetem producenckim Hotel Torino (Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór). Producenci muzyczni stoją za hitami Roksany Węgiel czy Viki Gabor. Piosenka została zaprezentowana na antenie Programu 1. - Było moim marzeniem, żeby moja piosenka "poleciała" w ogólnopolskiej stacji radiowej i to marzenie właśnie się spełnia - powiedziała Anna "Fanka" Wójcik. 

źródło: Fanka/Youtube 

Fanka, czyli Anna Wójcik, to jedna z najpopularniejszych polskich youtuberek muzycznych. Jej nagrania uzyskały już ponad 50 milionów wyświetleń na YouTubie. Znana jest z oryginalnych mashupów. Artystka nagrywa też piosenki autorskie.

- Mój kanał służy wyłącznie do tego, żebym wrzucała tam swoje projekty muzyczne. Jeśli chodzi o młodszą publiczność, wspieram mojego chłopaka i występuję u niego na kanale - przyznaje gość audycji. 


Posłuchaj
07:58 2021_08_06 14_30_18_PR1_Muzyczna _Jedynka.mp3 Anna "Fanka" Wójcik z autorskim singlem "Będzie co będzie" (Muzyczna Jedynka)

 

Występy przed publicznością 

Mimo młodego wieku wokalistka ma na swoim koncie szereg występów przed publicznością. W rozmowie ze Zbigniewem Zeglerem zdradza, co jest dla niej najważniejsze podczas koncertów. - Myślę, że to, że mogę spotkać się z ludźmi, z moimi fanami na żywo - odpowiada. - Jak zaczęłam występować, zaskoczyła nas pandemia i to wszystko zostało ucięte, ale w tym miesiącu i poprzednim mogłam gdzieś pojechać i cieszę się, że mam taką możliwość - dodaje. 

Czytaj również: 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Zegler

Gość: Anna "Fanka" Wójcik (wokalistka, youtuberka) 

Data emisji: 6.08.2021 r. 

Godzina emisji: 14.30

mat. prasowe/ans 

Czytaj także

Artur Gotz: jestem zafascynowany Krzysztofem Kamilem Baczyńskim

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2021 11:16
Artur Gotz nagrał wyjątkowy utwór ze słowami Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. - Przygotowałem go na koncert "Wola 44", który odbędzie się 5 sierpnia - mówi w Programie 1 Polskiego Radia. Artysta w ten sposób złoży hołd ofiarom rzezi Woli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyjątkowa piosenka Łukasza Jemioły. Komu i za co dziękuje w niej artysta?

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2021 14:39
Łukasz Jemioła właśnie nagrał nową płytę, na której umieścił m.in. piosenkę "Dziękuję". - To jest podziękowanie dla ludzi, którymi się inspiruję - mówi w Programie 1 Polskiego Radia. O kogo dokładnie chodzi?
rozwiń zwiń