Kasia Moś: chcę w Opolu przekazać pozytywną energię

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2021 16:39
Tegoroczny, 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu odbędzie się w dniach od 3 do 6 września. Jedną z uczestniczek będzie Kasia Moś. Wspólnie z Jareckim zaśpiewa piosenkę "Dobre moce". - Chcemy, żeby publiczność naszą dobrą aurę odebrała - zapowiada piosenkarka. 
Kasia Moś
Kasia MośFoto: Jacek Konceki/Polskie Radio

Kasia Moś 1200 FORUM.jpg
"Ten utwór mówi o dobrych mocach". Kasia Moś i Jarecki przedpremierowo w Jedynce

Piosenkę tę Kasia Moś zaśpiewa w koncercie Premiery, wystąpi też w koncercie Od Opola do Opola, na którym wykona utwór "Luciola" z repertuaru zespołu Maanam. - To wielkie wyzwanie przede mną - przyznaje.


Posłuchaj
07:21 2021_08_30 13_32_32_PR1_muzyczna_jedynka.mp3 Kasia Moś o festiwalu w Opolu i nowej piosence (Muzyczna Jedynka)

 

Wspomina, że czas pandemii wykorzystała na wzmożoną domową pracę, ale cieszy się, że ruszyła już - jak to określiła - koncertowa machina i ma nadzieję, że się nie zatrzyma. - Mam nadzieję, że ta pandemia się skończyła i nie będziemy kolejny raz zamykani, ale to zależy, tak naprawdę, od nas, czy będziemy się szczepić, czy nie będziemy się szczepić - zauważa.

Kasia Moś przyznaje, że swobodnie porusza się wśród wielu gatunków muzyki, łącznie z muzyką klasyczną, bo nagrała nową wersję piosenek ze "Śpiewnika domowego" Stanisława Moniuszki. - Niektórzy mówią, że ten wachlarz zainteresowań jest zbyt szeroki - podkreśla.

Kasia Moś/Youtube

Czytaj także:

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Paweł Sztompke

Goście: Kasia Moś (piosenkarka)

Data emisji: 30.08.2021

Godzina emisji: 13.32

ag


Czytaj także

Kasia Moś: nie jestem muzycznym buntownikiem

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2015 11:00
Recenzenci chwalą ją za nietuzinkowość i odwagę, za to, że swoją płytą "Inspination" idzie pod prąd. - Ja po prostu staram się być wierna sobie - mówi Kasia Moś w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Eurowizja. Kasia Moś: marzyłam, żeby nie mieć do siebie pretensji

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2017 15:00
- W finale nie zajęliśmy wysokiego miejsca, ale i tak jesteśmy zadowoleni z naszego występu, i to jest najważniejsze – mówi Kasia Moś, polska reprezentantka w 62. Konkursie Eurowizji.
rozwiń zwiń