Beata Kozidrak – "Jak dla mnie", czyli powrót do lat osiemdziesiątych

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2022 15:55
Najnowsza piosenka Beaty Kozidrak znajdzie się na kolejnym krążku wokalistki. – Płyta ukaże się późną jesienią. Kończę już nagrania i mam wielką przyjemność zaprezentować nowy singiel, w którym powracam do lat 80. – mówi wokalistka.   
Beata Kozidrak w studiu radiowej Jedynki
Beata Kozidrak w studiu radiowej JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/Jedynka

Beata Kozidrak to dziś legenda polskiej estrady. Autorka tekstów i kompozytorka, wokalistka zespołu Bajm operuje ponad czterooktawową skalą głosu. Fanom znana jest jako wykonawczyni między innymi takich piosenek jak: "Siedzę i myślę", "Teraz płynę", "Białe skały", "Martwa woda", "Rzeka marzeń". 

Piosenka "Jak dla mnie" powstała we współpracy z Arkadiuszem Koperą i Mariuszem Obijalskim. – Jestem mile zaskoczona, że mogę współpracować z tak młodymi i ciekawymi artystami. Jest między nami "muzyczna chemia". Powstają kolejne piosenki, z których jestem bardzo zadowolona. Od razu piszę do nich teksty, a to jest dobry znak, jeśli muzyka mnie zainspiruje. Teksty powstają szybko i stanowią jedność z muzyką. Bardzo dobrze rozumiemy się w studiu – zaznacza gość "Muzycznej Jedynki"

W teledysku do "Jak dla mnie" w rolach głównych wystąpili Jolanta Fraszyńska i Cezary Kosiński. W roli nauczyciela WF zobaczymy Wojtka Andrzejuka, a Beata Kozidrak pojawiła się w roli nauczycielki.

Źródło - serwis YouTube.com / Beata Kozidrak - "Jak dla mnie"; kanał: Beata Kozidrak

Posłuchaj
04:54 _PR1_AAC 2022_05_13-14-45-19-beata.mp3 Beata Kozidrak o swoim najnowszym singlu "Jak dla mnie" (Muzyczna Jedynka)

 

Czytaj także: 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Zbigniew Zegler

Gość: Beata Kozidrak (wokalistka, kompozytorka)

Data emisji: 13.05.2022

Godzina emisji: 14.45


PAP/IAR/bf/lena/djr


Czytaj także

"Klasyczne Lato z radiem" na Zamku Królewskim w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2018 09:44
W audycji dźwiękowa relacja z koncertu, który odbył się 14 lipca w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego. W programie również rozmowa z Agatą Sapiechą, założycielką Akademii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Myślałam o szachach naszego życia". Beata Kozidrak o nowej piosence

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2021 16:23
- Pisząc ten tekst, myślałam o szachach naszego życia - mówi w Programie 1 Polskiego Radia o najnowszym singlu Beata Kozidrak. "Gambit", bo o ten utwór chodzi, jest zapowiedzią jej czwartego solowego albumu. Beata Kozidrak niedawno wydała również autobiografię, która już zbiera pochlebne recenzje.
rozwiń zwiń