Maria Szabłowska zaprasza na "Muzyczną Jedynkę"

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2022 08:05
Przez dwie godziny audycji będzie można posłuchać wartościowej muzyki i dowiedzieć się mnóstwa ciekawostek o artystach. Na "Muzyczną Jedynkę" zaprasza Maria Szabłowska.
Maria Szabłowska
Maria SzabłowskaFoto: Wojciech Kusiński/PR

"Muzycznej Jedynki" można słuchać w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, w godz. 13.00-15.00. O wybór najdoskonalszych utworów dbają nasi zasłużeni autorzy, dziennikarze: Marcin Kusy, Ula Kaczyńska, Maria Szabłowska, Anna Will, Paweł Sztompke i Zbigniew Zegler. To oni gwarantują, że słuchacze usłyszą w każdej audycji wartościową muzykę, z wywiadów dowiedzą się mnóstwa ciekawostek o artystach goszczących w Jedynce, a dzięki licznym konkursom będą mogli wybrać się na koncerty lub powiększyć swoje kolekcje płytowe.

Zapraszamy Państwa do spędzania w Jedynce czasu z muzyką, która skłania do refleksji, uspokaja i poprawia humor, o czym przekonują jej twórcy: Abba, Budka Suflera, Queen, Anna Jantar, Michael Jackson, Madonna, Czesław Niemen, Maryla Rodowicz, Sting, The Beatles, Stevie Wonder, Kayah, Amy Winehouse, Lady Pank, Krzysztof Krawczyk, Selah Sue, Ania Dąbrowska, Joe Dassin, Czesław Śpiewa, Francis Lai i wielu innych.

Zobacz też:

***

Do wysłuchania audycji "Muzyczna Jedynka" we wtorek (17.05) w godz. 13.00-15.00 zaprasza Maria Szabłowska.


Zobacz więcej na temat: Maria Szabłowska

Czytaj także

Milena Pioruńska - Młody Muzyk Roku 2022: muzykę mam w genach

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2022 14:01
Siedemnastoletnia Milena Pioruńska gra na skrzypcach od piątego roku życia. I właśnie uzyskała tytuł Młodego Muzyka Roku 2022. O swojej pracy, dzięki której osiągnęła sukces, mówi krótko: – Kocham ją, bo jest ciężka, ale połączona z przyjemnością. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Kukulska MTV Unplugged. "Miałam dużą wolność wyboru"

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2022 16:48
- To jest chyba na liście marzeń każdego artysty, móc zrealizować swój koncert w tak legendarnym formacie, jak MTV Unplugged - mówiła w "Muzycznej Jedynce" Natalia Kukulska, piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i producentka muzyczna.
rozwiń zwiń