Steczkowska: Piłka mnie nie pociąga

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2012 15:48
Piosenkarka Magda Steczkowska choć nie lubi specjalnie futbolu nagrała piosenkę, która jest kobiecym spojrzeniem na piłkę.
Audio

Piosenkarka Magda Steczkowska zwierzyła się w radiowej Jedynce, że utwór "0:1 dla niej" z jej najnowszej płyty "Pełnia" to kobiece spojrzenie na piłkę nożną, w szczególności tych Pań, które nie są za bardzo fankami tego sportu.

– Ja do nich należę. To nie o to chodzi, że nienawidzę piłki nożnej, po prostu jakoś mnie nie pociąga. Za to mój mąż po prostu ją uwielbia. On wszystko by oddał, żeby obejrzeć mecz – tłumaczyła.

W "Muzycznej Jedynce" przyznała, że w tej piosence użyczył jej głosu Dariusz Szpakowski, znany komentator piłkarski, komentując kawałek meczu Polska – Portugalia sprzed paru lat.

– Kiedyś wziąłem Magdę na mecz. Najbardziej podobał jej się moment, gdy kibice zdzierali z zawodników koszulki. Wtedy się bardzo ożywiła – wspominał Piotr Królik, mąż piosenkarki.

"Pełnię" Magda Steczkowska nagrała z zespołem Indigo. Jest to różnorodna, bardzo kobieca, pełna pięknych melodii, ale i rockowych brzmień płyta.

Rozmawiał Paweł Sztompke.

(pp)

Czytaj także

Steczkowska pasażerką Boeinga. "To nowe urodziny"

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2011 13:20
Pierwszego listopada będziemy obchodzić swoje nowe urodziny - powiedziała dziennikarzom TVN24 piosenkarka Magda Steczkowska, pasażerka lotu nr 16 i siostra Justyny Steczkowskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magda Steczkowska: Nie prowokuj mnie

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2012 15:40
Słuchacze trójkowej audycji "Zaraz wracam" jako pierwsi usłyszeli fragmenty nowego albumu przedstawicielki słynnego muzycznego rodu. Magda Steczkowska była gościem Artura Orzecha.
rozwiń zwiń