X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ucz się ze Steczkowską

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2012 16:52
Agata, najważniejsza w rodzinie Steczkowskich, najbardziej muzykalnej rodzinie w Polsce zachęca do poznanie siebie samego.
Audio
Agata Steczkowska
Agata SteczkowskaFoto: Wojciech Kusiński/PR

Jest ich dziewięcioro i wszyscy mają coś wspólnego z muzyką. - Najbardziej rozpoznawalna jest siostra Justyna, bo ona jest piosenkarką - mówi w "Muzycznej Jedynce" Agata Steczkowska. Zaznacza, że wszyscy w rodzinie są wykształceni muzycznie i każdy ma w swej dziedzinie osiągnięcia. Talenty się przenikają i często rodzeństwo ma kilka "specjalizacji".
- Wszyscy kształciliśmy się, jak chcieliśmy jak ktoś chciał iść na studia, to poszedł - mówi Agata, która do tego roku kierowała chórem chłopięcym. Teraz prowadzi wakacyjne warsztaty, które nie są tylko warsztatami muzycznymi. W prowadzeniu warsztatów pomaga rodzeństwo, ale nie wszyscy. - My jako rodzeństwo, czyli cała dziewiątka, spotykamy się na już tylko na uroczystościach rodzinnych – zauważa.

Agata Steczkowska wyjaśnia, że podczas warsztatów ich uczestnicy uczą się śpiewać, aole przede wszystkim i uczą się samych siebie. Bo mogą ujawnić często ukrywane do tej pory talenty. - Jest 13 dziedzin artystycznych i każdy może sobie cos wybrać – zachwala gość radiowej Jedynki. Na tych warsztatach mogą zacząć grać, malować, śpiewać. Warsztaty kończą się publicznym występem kursantów i opiekunów.
Posłuchaj nagrania całej rozmowy, z której można dowiedzieć się więcej o warsztatach, a także o talentach poszczególnych członków rodziny Steczkowskich.

Rozmawiał Paweł Sztompke.
(ag)

Zobacz więcej na temat: Muzyczna Jedynka POLSKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rafał Brzozowski: charyzmę się ma albo nie

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2012 15:30
- Wielcy się tego nie uczyli. Oni to mieli, tacy się urodzili – stwierdza Rafał Brzozowski, który bardzo ceni twórczość takich wykonawców jak Stevie Wonder, Freddie Mercury czy Elvis Presley.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Górniak: Wiem, że warto przetrzymać trudności

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 13:13
- Ludzie dziękują mi w listach, że przetrwałam, że nadal jestem dla nich, że wróciłam na scenę, nie zapomniałam o nich. Dziękują mi za postawę życiową. A mi, w ciężkim momencie pomogła pewna niezapomniana piosenka - zwierzyła się gwiazda w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń