Doda: od życia biorę, co chcę

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 15:41
- Codziennie siebie zaskakuję. Raz dobrze, raz gorzej, ale dzięki temu moje życie jest spontaniczne i wesołe. Przede wszystkim zaś każdy dzień jest inny - mówiła w Jedynce popularna wokalistka.
Audio
Doda
DodaFoto: PR/Wojciech Kusiński

Doda, choć ma towarzyskie usposobienie, lubi mieć wokół siebie przestrzeń zarezerwowaną wyłącznie dla siebie.

- Najbardziej odpoczywam wtedy, kiedy nie ma wokół mnie ludzi. Cenię sobie to, że mieszkam sama w swoim mieszkaniu, że darząc kogoś uczuciem, nie muszę z nim dzielić metrów kwadratowych. Z przyjaciółkami również tak jest, że nie lubię siedzieć sobie z nimi na głowie - zdradziła w "Muzycznej Jedynce".

Powodem wizyty wokalistki u Marii Szabłowskiej była radiowa premiera jej nowego utworu właśnie na antenie Jedynki. Piosenkę "Twa energia" Doda wykonuje z Mariuszem "Dżagą" Ząbkowskim - drag queen, swoim przyjacielem i jednocześnie "oficjalnym" sobowtórem. Nagranie powstało specjalnie na Paradę Równości.

Czy Doda uważa się za feministkę, czy zamierza dochodzić swoich praw przed Trybunałem w Strasburgu w związku z niedawnym wyrokiem sądowym oraz w którym muzyku Guns N' Roses się podkochuje - dowiesz się z nagrania audycji .

pg

Czytaj także

Kim jest Polak, którego wybrała Beyonce?

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2012 20:00
- Od mamy nauczyłem się dystansu do popularności - mówi w Jedynce Radzimir Dębski, syn Krzesimira oraz Anny Jurksztowicz. Ceniony kompozytor muzyki filmowej wygrał właśnie konkursu na remiks utworu “End of Time” królowej czarnego popu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ten hit zna każdy. A miała być zwykła "pościelówa”

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2012 19:21
Rezerwat obchodzi jubileusz trzydziestolecia. Za miesiąc w sklepach pojawi się reedycja pierwszego albumu zespołu, a jesienią - zupełnie nowa płyta. Z tej okazji Andrzej Adamiak wspominał w Jedynce historię przeboju "Zaopiekuj się mną".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zobacz najnowszy klip Karoliny Kozak

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 13:30
Muzyka od zawsze była jej bliska. Zaczynała, jako prezenterka w muzycznej stacji telewizyjnej. W marcu tego roku wydała swoją drugą płytę zatytułowaną "Homemade". W sieci pojawił się teledysk do utworu "Bez pytania".
rozwiń zwiń