Grają, co przyjdzie im do głowy

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2012 18:16
- Postanowiliśmy, że nie będziemy się ograniczać stylistycznie i jeśli słuchamy wielu gatunków, to każdy z nich w naszej twórczości może znaleźć miejsce - mówią członkowie zespołu Płyny.
Audio
Zespół Płyny
Zespół PłynyFoto: materiały prasowe

Igor Spolski i Szymon Tarkowski przyznają, że nie formatują się na zespół reggae czy heavy metalowy. - Liczymy, że nasz słuchacz jest na tyle inteligentny, że się w tym odnajdzie - mówią.
Takie było założenie, kiedy w 2004 roku powstawał zespół, który składał się tylko z dzisiejszych gości "Muzycznej Jedynki". Potem zespól się rozrósł.
Przy pisaniu utworów na swe płyty muzycy postanowili, że muzyka będzie różnorodna. Mówiąc o trzecim krązku przyznają, że większość utworów z tej płyty powstawało na wakacjach, podczas wyjazdów po Europie i nie tylko.
Posłuchaj nagrania całej rozmowy, w której zespół mówi o swych stylach i płytach.
Rozmawiała Iza Żukowska.
(ag)

Zobacz więcej na temat: Muzyczna Jedynka MUZYKA Europa

Czytaj także

Stan Borys: byliśmy podkupywani przez "Trybunę Ludu"

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2012 17:35
Autorem "Anny", "Jaskółki uwięzionej" i "Spaceru dziką plażą" opowiedział w Jedynce o 50-leciu swojej kariery estradowej i wyjątkowo atrakcyjnych finansowo występach podczas... Święta "Trybuny Ludu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Trzciński: wychowałem się w kulcie melodii

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2012 19:09
Komponował m.in. dla Alibabek, Anny Jantar, Krzysztofa Krawczyka, Ireny Jarockiej i Michała Bajora. O największych polskich przebojach swojego autorstwa opowiedział w "Sobocie z Muzyczną Jedynką".
rozwiń zwiń