X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Power of Trinity: staramy się robić muzykę "pod włos"

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2012 08:26
- Jesteśmy trochę alternatywnym zespołem, próbujemy mieszać gatunki – mówi w Muzycznej Jedynce Kuba Koźba z zespołu Power of Trinity i zapowiada, że w przyszłym roku światło dzienne ujrzy nowa, trzecia już płyta grupy.
Audio
  • Rozmowa z Kubą Koźbą, liderem grupy Power of Trinity
Power of Trinity: staramy się robić muzykę pod włos
Foto: Wojciech Kusiński

To, że ich muzyka brzmi nowocześnie i rockowo nie oznacza, że zespół powstał niedawno - Power of Trinity istnieje już bowiem od 1996 roku. - Gitarzysta z basistą założyli ten zespół w Koluszkach, ja doszedłem w 2002 roku i chyba dopiero od tego czasu skład jest w pełni skrystalizowany - opowiada frontman. - Dlatego ten 1996 rok jest trochę na wyrost…

Wydali jednak dopiero drugą płytę, która nosi tytuł "Loccomotiv". Przerwa między nagraniami była długa. - Taka karma - kwituje Kuźba. - Ale myślę, że w 2013 roku wydamy trzecią płytę. Pod koniec sierpnia zamykamy się w studiu z instrumentami, mamy już cztery całkiem wyraźne szkielety piosenek.

Dowiedz się więcej o koncertach, trasach, w których udział bierze zespół Power of Trinity, a także o tym, z czego, zdaniem lidera wynika ogromna popularność, jaką zespół się cieszy. Posłuchaj nagrania rozmowy z Kubą Kuźbą w "Muzycznej Jedynce".

Zobacz więcej na temat: Kuba Muzyczna Jedynka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Menadżer Kultu: wciąż mam w sobie chęć tworzenia

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2012 18:03
Mija 30 lat od założenia legendarnego zespołu. - Choć nasze relacje różnie się układały, przez cały ten czas byliśmy z Kazikiem w przyjaźni - opowiada w "Muzycznej Jedynce" były basista, a dziś menadżer Kultu, Piotr Wieteska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Młodzi filharmonicy podbiją świat?

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2012 17:20
Projekt Młoda Filharmonia to orkiestra złożona z najzdolniejszej młodzieży ze szkół muzycznych z całej Polski. Muzycy wykonują utwory m. in. Led Zeppelin, Czesława Niemena, czy Michaela Jacksona.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grają, co przyjdzie im do głowy

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2012 18:16
- Postanowiliśmy, że nie będziemy się ograniczać stylistycznie i jeśli słuchamy wielu gatunków, to każdy z nich w naszej twórczości może znaleźć miejsce - mówią członkowie zespołu Płyny.
rozwiń zwiń