On, trzy kobiety i Polska Orkiestra Radiowa

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2012 17:06
28 września w Studiu Koncertowym im. W. Lutosławskiego Polskiego Radia wystąpi Łukasz Zagrobelny. Zwycięzca opolskiego konkursu "SuperPremier" wykona 11 swoich piosenek w zupełnie nowych aranżacjach.
Audio
Łukasz Zagrobelny
Łukasz ZagrobelnyFoto: Wojciech Kusiński/PR

- To absolutnie jednorazowa sprawa. Zebrać taki aparat ludzki w jednym miejscu, zrobić specjalne aranżacje orkiestrowe, które niekiedy wywracają moje piosenki do góry nogami – to naprawdę wyjątkowe wydarzenie - mówił w "Muzycznej Jedynce" Łukasz Zagrobelny.

Wokaliście będzie towarzyszyła 50-osobowa Polska Orkiestra Radiowa. - Już zacząłem nie spać po nocach. Myślę o tym, jak zabrzmią moje piosenki w zupełnie nowych aranżacjach, przygotowanych specjalnie na potrzeby tego koncertu - nie krył przejęcia.

Obok Łukasza Zagrobelnego na scenie pojawią się goście specjalni. - Będą trzy wyjątkowe kobiety, trzy wyjątkowe wokalistki w mojej działalności solowej, czyli Natalia Kukulska, Karolina Kozak i Grażyna Łobaszewska - zdradził gość Jedynki.

''

Łukasz Zagrobelny wystąpi w Studiu Koncertowym im. W. Lutosławskiego Polskiego Radia w piątek 28 września o godz. 20.  Koncert poprowadzi Zbigniew Krajewski. Ostatnie wolne bilety, w cenie 30 zł, dostępne są na www.eventim.pl lub w kasie studia na godzinę przed koncertem.

Retransmisja na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia odbędzie się 6 października .

Posłuchaj całej rozmowy Zbigniewa Zeglera z Łukaszem Zagrobelnym.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny laureatem Super Nagrody Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2012 21:39
Artysta dostał nagrodę za piosenkę "Ja tu zostaję".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zagrobelny: w życiu nie śpiewałem z tak dużą orkiestrą

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 08:00
Jego "Ja tu zostaję" podczas tegorocznego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu został uznany za najlepszy utwór premierowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Już dziś: Łukasz Zagrobelny symfonicznie w Polskim Radiu!

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2012 12:00
Jego przebój "Ja tu zostaję" został uznany za najlepszy utwór premierowy tegorocznego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu . W nagrodę Łukasz Zagrobelny wystąpi w Studiu Koncertowym im. W. Lutosławskiego. Koncert będzie można usłyszeć na antenie radiowej Jedynki 6 pażdziernika.
rozwiń zwiń