X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gaba Kulka zbiera na "marsjański łazik"

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2012 12:00
Przejedź się ze słynną wokalistką autobusem, a przy okazji pomóż niepełnosprawnemu Jankowi zrobić "pierwszy krok". Gaba Kulka była gościem Jedynki w "Leniwej niedzieli".
Audio
  • Rozmowa Izy Żukowskiej z Gabą Kulką w "Leniwej niedzieli"

Janek Brysiak doświadczył uszkodzenia ośrodków ruchu już w niemowlęctwie. Dziś ma siedem lat, a pierwszy samodzielny krok - wciąż przed sobą. Pomóc może mu specjalistyczny chodzik, który Gaba Kulka porównała, w rozmowie z Izą Żukowską, do marsjańskiego łazika.

W akcji "Pierwszy krok Janka" wezmą też udział m.in. Czesław Mozil, Ania Rusowicz, ale też Wienio i Pelson. Do spotkania artystów, których rzadko ze sobą kojarzymy, dojdzie w najbliższy wtorek (9 października) w aż trzech stołecznych klubach. Muzycy przemieszczali będą się specjalnym autobusem, a dołączyć będzie mógł do nich każdy, kto kupi specjalny bilet w serwisie aukcyjnym allegro.pl. W ramach akcji "Pierwszy krok Janka" zdobyć można także kilka wyjątkowych gadżetów przekazanych na ten szczytny cel przez samych artystów.

Szczegóły w załączonym nagraniu rozmowy Izy Żukowskiej z Gabą Kulką.

Artystka opowiadała także w "Leniwej niedzieli" o ostatnim albumie "Saintbox", który stworzyła z Olo Walickim, znanym jazzmanem, kontrabasistą i autorem kompozycji na płytę. "Saintbox" prezentuje mniej kabaretowe, a bardziej poważne oblicze Gaby Kulki. U jakich artystów Polka szukała inspiracji dla tej kreacji, dowiecie się, słuchając nagrania "Leniwej niedzieli". Uwaga: w audycji Gaba Kulka udziela odpowiedzi na odwieczne pytanie, co to znaczy być autentycznym w sztuce.

mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Religijna" płyta Gaby Kulki i Ola Walickiego

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2012 14:45
– Wykorzystaliśmy wartości sakralne jako zabieg techniczny, żeby ustalić sobie punkt startu i powrotu – mówił w Czwórce Olo Walicki, stanowiący 1/3 nowego projektu "The Saint Box".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gaba Kulka: rozumiem muzyczne rozstania

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2012 19:00
Ceniona wokalistka i kompozytorka zdradziła w Dwójce, dlaczego zaczęła wybaczać swoim idolom ich niestałość w muzycznych związkach…
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gaba Kulka: na scenie nie można być off, ale można być stand by

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2012 00:00
- Dziś offowość przestaje mieć znaczenie. Jeśli ktoś uważa się za artystę niekomercyjnego, to jest to ktoś, kto na muzyce nie zarabia pieniędzy - twierdzi Gaba Kulka.
rozwiń zwiń