Anna Dąbrowska zdradza w Jedynce tajemnicę

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2012 17:29
Studio "Muzycznej Jedynki" odwiedziła Anna Dąbrowska, która opowiadała o swojej nowej płycie. Ale zrobiła też poważne wyznanie.
Audio
Anna Dąbrowska w studiu Muzycznej Jedynki
Anna Dąbrowska w studiu "Muzycznej Jedynki"Foto: Emilia Iwanicka/PR

Premiera nowej płyty odbedzie się 19 października. 4 listopada rozpoczyna się trasa koncertowa, która ma promować płytę. Potrwa do początku stycznia, bo potem piosenkarka zamierza odpocząć. Na wiosnę spodziewa się drugiego dziecka. I tę tajemnicę wyjawiła radiowej Jedynce.

Mówiąc o płycie zapewniła, że nie będzie to muzyka alternatywna. - Ja z tą alternatywą jestem na bakier. Raz ją lubię, a raz lubię posłuchać popu - wyjawiła artystka. Według niej słychać to na płycie, na której wszystkie nagrania są jej współautorstwa.

Posłuchaj całej rozmowy, którą prowadził Zbigniew Zegler.

(ag)

Zobacz więcej na temat: Muzyczna Jedynka MUZYKA dzieci

Czytaj także

On, trzy kobiety i Polska Orkiestra Radiowa

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2012 17:06
28 września w Studiu Koncertowym im. W. Lutosławskiego Polskiego Radia wystąpi Łukasz Zagrobelny. Zwycięzca opolskiego konkursu "SuperPremier" wykona 11 swoich piosenek w zupełnie nowych aranżacjach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Urbaniak popularyzatorem. Niemen po angielsku

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2012 15:42
Znany jazzman postanowił rozsławić w świecie polskie piosenki i przygotowuje płytę z nowymi aranżacjami takich hitów jak "Pod papugami" czy "Papaya". O szczegółach tego projektu artysta mówił w Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co łączy Pilichowskiego z Kliczkami?

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2012 18:35
Wojciech Pilichowski od lat 90-tych uczy ludzi gry na gitarze basowej. Ale gra też swoją muzykę, o czym opowiada w "Muzycznej Jedynce".
rozwiń zwiń