Natasza Urbańska może zrobić światową karierę

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2012 19:10
Aktor i reżyser Janusz Józefowicz, prywatnie mąż Nataszy zdradza w radiowej Jedynce jej zawodowe plany. Być może już wkrótce wystąpi w zagranicznej superprodukcji.
Audio
Natasza Urbańska
Natasza UrbańskaFoto: PAP/Stach Leszczyński

Natasza Urbańska występuje obecnie w musicalu "Polita", pierwszym na świecie musicalu prezentowanym w technologii 3D. Czegoś takiego nie zrobili nawet Amerykanie. Musical bije rekordy popularności.

Niedawno przyjechał zobaczyć musical Robin de Levita, który zrealizował w USA, Niemczech, Hiszpanii i Holandii takie musicale jak "Titanic", "Dracula", "West Side Story", "Cats", "Upiór w operze" czy "Mamma Mia". - Ja się spotkałem z nim po przedstawieniu - mówi w "Leniwej niedzieli" Janusz Józefowicz. Producent był pod wrażeniem technologii, ale przede wszystkim oczarowała go Natasza Urbańska. - Powiedział mi. Janusz, ja mam dla niej musical - zdradza gość radiowej Jedynki. Nie chciał wyjawić tytułu, ale liczy, że  już niedługo będzie kolejny musicalowy tytuł dla Nataszy.

W rozmowie z Marią Szabłowską opowiada, jak powstawał musical "Polita", ale wspomina też jak poznał się z Nataszą. Miała wówczas 14 lat i chciała grać w pierwszej edycji słynnego "Metra". I nawet dotarła do finału castingu, kiedy Józefowicz spytał ją o wiek. Jak usłyszał, że jest nieletnia odesłał ją i poprosił, aby przyszła po kilku latach. Natasza nie chciała przyjść, ale ojciec przekonał ją, aby jednak zgłosiła się do udziału w "Metrze". I w efekcie zaśpiewała i zagrała w nim główną rolę.

Janusz Józefowicz opowiada też o życiu prywatnym z Nataszą, wścibstwie paparazzich, o musicalu "Metro", który ciągle jest grany, choć od premiery minęło 21 lat.

Posłuchaj całej rozmowy.

(ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Janusz Józefowicz robi teatr 3D (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2011 09:00
Reżyser przygotowuje spektakl XXI wieku. To będzie widowisko, jakiego jeszcze nie było, ze sprzętem, który do tej pory w teatrze nie był wykorzystywany.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natasza Urbańska odsłoniła tablicę ku czci Poli Negri

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2012 19:01
W Bydgoszczy odsłonięto pamiątkową tablicę na ścianie domu, który Pola Negri kupiła w latach 20. dla swojej matki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janusz Józefowicz przenosi technologię 3D do teatru

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2012 17:10
Stało się tak za sprawą musicalu "Polita", który opowiada historię najsłynniejszej w dziejach polskiej aktorki Poli Negri. To pierwsze na świecie widowisko teatralne zrealizowanie w technice stereoskopii.
rozwiń zwiń