Mimo złamanego serca dalej lubi mężczyzn

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2012 16:32
Piosenkarka Imany przyznaje w "Muzycznej Jedynce", że dokonywała złych wyborów i nosi w sercu blizny. Co nie oznacza, że nie cierpi mężczyzn, choć jest na nich zła.
Audio
Imany
ImanyFoto: WikipediaCC/Georges Biard

Relacjom z mężczyznami została poświęcona wydana w ubiegłym roku debiutancka płyta "Shape of a Broken Heart". Imany zauważa w radiowej Jedynce, że kiedy między mężczyzną i kobietą coś się psuje, to często kobieta stara się zmienić mężczyznę.

- To błąd. Mężczyzna jest taki, jaki jest - ostrzega. To ostrzeżenie starała się przekazać w wideoklipie "Please and Change". Również podczas koncertów stara się mówić kobietom, że to niemądre decydować się na kompromis w sprawach, w których nie powinno się iść na ustępstwa.   
Imany była modelką zanim zaczęła śpiewać. Piękna piosenkarka pochodzi z Komorów - wyspiarskiego państwa w północnej części Kanału Mozambickiego, zlokalizowane pomiędzy północną częścią Madagaskaru a północno-wschodnią częścią Mozambiku. W "Muzycznej Jedynce" wspomina swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej.
Posłuchaj całej rozmowy Anny Will z Imany.
(ag)

Czytaj także

Płyta nagrywana w stodole

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2012 15:05
6 listopada ma się ukazać nowa płyta zespołu Hunter zatytułowana "Królestwo". W "Muzycznej Jedynce" poznajemy kulisy jej nagrywania, a były bardzo ciekawe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natasza Urbańska może zrobić światową karierę

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2012 19:10
Aktor i reżyser Janusz Józefowicz, prywatnie mąż Nataszy zdradza w radiowej Jedynce jej zawodowe plany. Być może już wkrótce wystąpi w zagranicznej superprodukcji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Australijski John Lennon zagrał w Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2012 18:39
Nazywa się Jacob Butler, jest fanem Johna Lennona oraz Elvisa Costello i niedawno nagrał debiutancką płytę. W Jedynce wykonał na żywo dwie piosenki z tego albumu.
rozwiń zwiń