Kukulska: piosenki rodziców są ponadczasowe

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2012 16:02
- Oryginał już jest. Nic lepszego nie zrobimy - mówiła w "Muzycznej Jedynce" Natalia Kukulska. Opowiada o koncercie w Opolu, podczas którego były śpiewane piosenki jej rodziców.
Audio
Natalia Kukulska w studiu radiowej Jedynki
Natalia Kukulska w studiu radiowej JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Do udziału w koncercie Natalia Kukulska zaprosiła młodych artystów, którzy zaśpiewali piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego w nowych aranżacjach.
- Zależało mi na tym, żeby pokazać, że te piosenki są ponadczasowe, i że również dziś mogą być interesujące - mówi piosenkarka w radiowej Jedynce.
Tłumaczy też dlaczego zdecydowała się na nowe aranżacje utworów. - Jak się robi coś po raz kolejny, to trzymanie się oryginału nie ma sensu, bo oryginał już jest, więc nic lepszego nie zrobimy - wyjaśnia Kukulska.
W "Muzycznej Jedynce" artystka opowiada o kulisach zorganizowania koncertu i jego przesłaniu. Koncert został wydany na CD i DVD, więc można go zarówno zobaczyć, jak i posłuchać.
Rozmawiała Maria Szabłowska.
(ag)

Czytaj także

Piosenki Jantar i Kukulskiego na festiwalu w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2012 18:49
Miasto na razie nie zdradza bliższych szczegółów widowiska. Wiadomo, że trwają rozmowy na temat kształtu koncertu i artystów, którzy w nim wystąpią.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gwiazda Anny Jantar odsłonięta w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2012 19:24
Tablicę pamiątkową odsłoniła córka piosenkarki Natalia Kukulska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wzruszający koncert w Opolu. Nie wstydzili się łez

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2012 12:32
Anna Jantar, Jarosław Kukulski oraz zespół T.Love byli głównymi bohaterami ostatniego dnia 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwszy z koncertów był szczególnie wzruszający.
rozwiń zwiń