Triumfalny powrót Edyty Geppert

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2013 22:25
Kto mógł się tego spodziewać? Utwór "Sentymentu mgła" w wykonaniu Edyty Geppert głosami naszych słuchaczy powrócił na pierwsze miejsce notowania "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki".
Audio
Edyta Geppert
Edyta GeppertFoto: Lestat (Jan Mehlich)/ Wikimedia Commons

Drugie miejsce utrzymał "Ajde Jano" w wykonaniu The Kroke Band & Nigel Kennedy, a na trzecim uplasował się "Here I Go Again" w wykonaniu Whitesnake, również przed tygodniem trzeci

>>> Zobacz całe notowanie Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki

"Stare i złote" przeboje przedstawili - nasza muzyczna ekspert Sylwia Chutnik oraz Wojciech Żórniak z Waszyngtonu, który mówi, co tam się śpiewa i lubi.

Do słuchania "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" zaprasza w każdą sobotę po godz. 20 Zbigniew Krajewski.
Na listę głosujemy na stronie www.ppr1.polskieradio.pl. Propozycje do listy można zgłaszać też SMS-owo pod numer 71151, poprzedzając swój typ skrótem PPR1.

''

Czytaj także

Oto prawdziwa królowa: Edyta Geppert

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2013 22:10
Inaczej nie można skomentować jej kolejnego triumfu w zestawieniu "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki”. Piosenka "Sentymentu mgła” znowu była bezkonkurencyjna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Weterani rocka na szczycie!

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2013 22:07
Piosenka "A Whiter Shade of Pale" angielskiego zespołu Procol Harum zajęła 1. miejsce w najnowszym notowaniu listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki". W porównaniu z poprzednim tygodniem to skok aż o 6 pozycji!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przebój lat 80-tych wdrapał się na szczyt

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2013 22:32
Znów zmiana na czele notowania Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki. W tym tygodniu listę zdominowała piosenka "Stumblin’ In" Suzi Quatro & Chris Norman.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Rubik nie potrafi mówić o muzyce

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2013 21:52
Słynny kompozytor wyznał, że nie lubi mówić o muzyce. I nawet nie potrafi. - Jako kompozytor mam tę przewagę, że mogę powiedzieć o wiele więcej nutami, tworząc niż wypowiadając słowa - mówi w "Przebojach Przyjaciół Radiowej Jedynki".
rozwiń zwiń