Sylwia Grzeszczak zaczęła karierę od wpadki

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2013 15:54
Młoda wokalistka i pianistka pracuje właśnie nad drugą solową płytą. Na estradę ciągnęło ją od zawsze. Już jako pięciolatka wystąpiła w programie telewizyjnym "Od przedszkola do Opola". Trema zrobiła wówczas swoje...
Audio
Sylwia Grzeszczak
Sylwia GrzeszczakFoto: Wojciech Kusiński/PR

Sylwia Grzeszak wykonywała piosenkę "Byle było tak" Krzysztofa Krawczyka, który był gościem specjalnym odcinka.  - Zapomniałam połowy utworu. Do tego stopnia, że nawet sam Krzysztof Krawczyk nie wiedział co się dzieje. Tak samo chórek. W efekcie końcowym okazało się jednak, że wspólnie jakoś wybrnęliśmy z tego, a na końcu zaśpiewałam półminutową operową wokalizę. Było naprawdę nieźle - wspominała artystka w "Muzycznej Jedynce".

Dziś Sylwia Grzeszczak może pochwalić się płytą solową i albumem nagranym wspólnie z raperem Liberem. Obecnie znów pracuje w studiu, a próbką nowego materiału jest piosenka "Flirt". - Nie chodzi tu o nie wiadomo jakie igraszki, tylko o życie. To życie, które jest bardzo zmienne, z nami flirtuje. Jednego dnia jest cudowne, drugiego okropne. Według mnie trzeba jednak kochać to życie i je doceniać. Obojętne co by się działo, trzeba żyć chwilą – mówiła wokalistka i pianistka.

Posłuchaj całej rozmowy Marii Szabłowskiej z Sylwią Grzeszczak.

pg

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Sylwia Grzeszczak

Czytaj także

Dlaczego Fonovel nagrał "Różowy album"?

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2013 16:19
Członkowie łódzkiego zespołu mówili w "Muzycznej Jedynce", że nie chodziło im wcale o wywołanie artystycznego skandalu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny: jestem dumny z tej płyty

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2013 16:56
Już 18 marca do sklepów trafi płyta "Symfonicznie", będąca zapisem koncertu Łukasza Zagrobelnego z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej. Artysta opowiadał o niej w radiowej Jedynce, która jest patronem wydawnictwa.
rozwiń zwiń