X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tomasz Korpanty zdradza, jakim szefem jest Piasek

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2013 16:20
Zaczynał grając z muzykami Varius Manx, czy śpiewając w chórkach u Andrzeja "Piaska” Piasecznego. Dziś Tomasz Korpanty wydaje solową płytę.
Audio
  • Tomasz Korpanty o płycie "Taki jestem" (Muzyczna Jedynka/ Jedynka)
Tomasz Korpanty
Tomasz KorpantyFoto: Youtube/ mlodziwykonawcy.pl

Tomasz Korpanty to z zamiłowania i wykształcenia muzyk. Autor muzyki i tekstów, wokalista i gitarzysta. W 1997 roku wyjechał w trasę koncertową z Varius Manx, jako gitarzysta. W 2003 roku został finalistą IV edycji telewizyjnego show "Twoja Droga do Gwiazd”.

Od 2006 do 2009 roku był członkiem zespołu Andrzeja "Piaska” Piasecznego. – Traktowałem to jak pracę warsztatowa, nabrałem doświadczenia, to była też szkoła życia i bardzo dobrze wspominam te lata. Piasek to wymagający, ale i bardo wyrozumiały szef. Zresztą pewnie nie osiągnąłby tego co osiągnął, gdyby nie był wymagający – mówił gość Muzycznej Jedynki.

Jego najnowsza płyta nosi tytuł "Taki jestem”. To album nagrany po polsku, co szczególnie pochwaliła prowadząca rozmowę Marika Szabłowska.– Ja też uważam, że trzeba śpiewać po polsku, bo mamy piękny język. Do tego trudniej jest interpretować tekst w obcym języku. Niemniej polski to trudny język – opowiadał muzyk.

Zapraszamy do wsłuchania audycji. Rozmawiała Maria Szabłowska.

ei

Zobacz więcej na temat: Muzyczna Jedynka MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kwietniewska: płyt sprzedaliśmy tyle, że wytwórnia nie nadążała

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2013 17:37
Znana z zespołu Wanda i Banda, wokalistka zaczynała w grupie Lombard, z którą nagrała hitowy album "Śmierć dyskotece”. - To był piękny czas i w tych nagraniach to słychać - wspominała Wanda Kwietniewska w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Staniek tanecznym krokiem do Ciemnogrodu

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2013 20:03
Znany choreograf i tancerz skończył właśnie pracę nad przedstawieniem "Chryzostoma Bulwiecia podróż do Ciemnogrodu”. O tym jak ulicznemu tancerzowi udało się podbić taneczne estrady, Jarosław Staniek opowiadał w Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Respondek zdradza, dlaczego nie nagrał płyty, kiedy mógł

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2013 12:41
Znany z telewizji oraz scen kabaretowych aktor wygrał program "Jak oni śpiewają” i dostał kontrakt na nagranie płyty. Krążek jednak nie powstał. Dlaczego? O tym Krzysztof Respondek mówił w Jedynce.
rozwiń zwiń