Muzykuj cały rok, ale latem - ze Steczkowskimi

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2013 15:33
- Tak jak nas rodzice zachęcali, gdy byliśmy dziećmi, tak ja zachęcam wszystkich do wejścia w świat dźwięków - Agata Steczkowska zaprasza na letnie warsztaty i do rodzinnego muzykowania.
Audio
  • - Rodzinne muzykowanie to sprawa niezwykła, w której liczy się krew, wychowanie i umiłowanie świata dźwięków - opowiada Agata Steczkowska (Muzyczna Jedynka)
Agata Steczkowska
Agata SteczkowskaFoto: PR/W. Kusiński

Najstarsza z rodzeństwa Steczkowskich dyrygentka, pianistka, kompozytorka i wiolonczelistka, od lat prowadzi działalność twórczą i edukacyjną. W tym roku już po raz IX odbędą się letnie Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej.

- Nie ma granicy wieku ani umiejętności. Najważniejsze, by siebie odnaleźć i odkryć coś, z czym można iść przez życie - podkreśliła w rozmowie z Pawłem Sztompke.

Tegoroczne warsztaty odbędą się w okresie od 14 do 23 lipca w Serocku. - Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani własnym rozwojem. Odbywać się będą zajęcia chóralne, lutnicze, wokalne i instrumentalne, technik studyjnych, fotograficzne, rzeźbiarskie, origami, plastyczne, teatralne, autoprezentacji i wystąpień publicznych. A wszystko pod okiem mistrzów - wymienia gość "Muzycznej Jedynki".

Kto w rodzinie Steczkowskich zaszczepiał miłość do muzyki? Dlaczego swoją fundację Agata Steczkowska nazwała 9 Fenomenów? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

Zobacz więcej na temat: MUZYKA rodzice

Czytaj także

Na muzykę nigdy nie jest za wcześnie

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2012 13:41
Mówi Viola Łabanow założycielka fundacji "Muzyka jest dla wszystkich", zajmującej się propagowaniem muzyki. Szczególnie wśród małych lub bardzo małych dzieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Muzyką trzeba zafascynować dzieci"

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2013 12:41
Dzieciom, trzeba prezentować muzykę, która jest wyrazista, ale nie w nadmiarze - uważa Wioletta Łabanow-Jastrząb, prezes Fundacji "Muzyka jest dla wszystkich", gość Czterech Pór Roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak muzykować, to tylko w rodzinie!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2013 08:30
Barwna, muzyczno-słowna opowieść o niezwykłej rodzinie. Sześcioro dzieci a każde gra na innym instrumencie: perkusji, saksofonie, skrzypcach, gitarze, wiolonczeli, pianinie.
rozwiń zwiń