X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzykuj cały rok, ale latem - ze Steczkowskimi

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2013 15:33
- Tak jak nas rodzice zachęcali, gdy byliśmy dziećmi, tak ja zachęcam wszystkich do wejścia w świat dźwięków - Agata Steczkowska zaprasza na letnie warsztaty i do rodzinnego muzykowania.
Audio
  • - Rodzinne muzykowanie to sprawa niezwykła, w której liczy się krew, wychowanie i umiłowanie świata dźwięków - opowiada Agata Steczkowska (Muzyczna Jedynka)
Agata Steczkowska
Agata SteczkowskaFoto: PR/W. Kusiński

Najstarsza z rodzeństwa Steczkowskich dyrygentka, pianistka, kompozytorka i wiolonczelistka, od lat prowadzi działalność twórczą i edukacyjną. W tym roku już po raz IX odbędą się letnie Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej.

- Nie ma granicy wieku ani umiejętności. Najważniejsze, by siebie odnaleźć i odkryć coś, z czym można iść przez życie - podkreśliła w rozmowie z Pawłem Sztompke.

Tegoroczne warsztaty odbędą się w okresie od 14 do 23 lipca w Serocku. - Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani własnym rozwojem. Odbywać się będą zajęcia chóralne, lutnicze, wokalne i instrumentalne, technik studyjnych, fotograficzne, rzeźbiarskie, origami, plastyczne, teatralne, autoprezentacji i wystąpień publicznych. A wszystko pod okiem mistrzów - wymienia gość "Muzycznej Jedynki".

Kto w rodzinie Steczkowskich zaszczepiał miłość do muzyki? Dlaczego swoją fundację Agata Steczkowska nazwała 9 Fenomenów? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

Zobacz więcej na temat: MUZYKA rodzice
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Na muzykę nigdy nie jest za wcześnie

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2012 13:41
Mówi Viola Łabanow założycielka fundacji "Muzyka jest dla wszystkich", zajmującej się propagowaniem muzyki. Szczególnie wśród małych lub bardzo małych dzieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Muzyką trzeba zafascynować dzieci"

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2013 12:41
Dzieciom, trzeba prezentować muzykę, która jest wyrazista, ale nie w nadmiarze - uważa Wioletta Łabanow-Jastrząb, prezes Fundacji "Muzyka jest dla wszystkich", gość Czterech Pór Roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak muzykować, to tylko w rodzinie!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2013 08:30
Barwna, muzyczno-słowna opowieść o niezwykłej rodzinie. Sześcioro dzieci a każde gra na innym instrumencie: perkusji, saksofonie, skrzypcach, gitarze, wiolonczeli, pianinie.
rozwiń zwiń