Zespół Myslovitz rozkręca się

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2013 16:46
Członkowie zespołu Myslovitz zgodnie mówią, że nowe numery, nagrywane z Michałem Kowalonkiem docierają się.
Audio
  • Myslovitz zapewnia, że nie zmienia brzmienia (Muzyczna Jedynka)
Myslovitz
MyslovitzFoto: mat. promocyjne

Zespół zapewnia, że nie zmienia rodzaju swej muzyki i jego brzmienie diametralnie się nie zmieniło. - Dlatego, że czujemy tę muzykę. Trudno, żebyśmy w tym wieku i w tym momencie zaczęli grać inaczej - mówi w "Muzycznej Jedynce" gitarzysta Jacek Kuderski. Być może zespół będzie wprowadzał nowe instrumenty, ale zawsze będzie to typowo piosenkowe podejście do utworu. Potwierdza to perkusista Wojciech Kuderski.
Od ponad roku Myslovitz ma nowego wokalistę Michała Kowalonka. On sam zapewnia, że śpiewa mu się z zespołem bardzo dobrze. Pozostali członkowie zespołu przyznają, że ma bardzo dobry Kontakt z publicznością
Ich utwór "3 sny o tym samym" jest na koncertach przyjmowany bardzo dobrze. Ale publiczność też lubi słuchać dawnych przebojów. Jacek Kuderski zwraca uwagę, że w każdym mieście powtarza się pewien schemat. - Gramy kilka utworów, po których publiczność zaczyna krzyczeć "Peggy Brown" - podkreśla basista. Więc już zaczyna liczyć, po którym będzie ta Peggy.
Posłuchaj całej rozmowy, którą prowadził Zbigniew Krajewski.
(ag)

Czytaj także

Nowa płyta Myslovitz coraz bliżej. Posłuchaj premierowych utworów!

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2013 12:48
Album Myslovitz "1.577" trafi do sklepów 21maja, od 14 maja będzie dostępny w internecie. Płyta ukaże się pod patronatem Trójki. Mariusz Owczarek zaprezentował w audycji "MO czyli Mało Obiektywnie" premierowe piosenki Myslovitz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Myslovitz: chcieliśmy, żeby płyta brzmiała inaczej

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2013 19:20
- Od samego początku zależało nam na kontraście, odróżnieniu się od ostatniego albumu. Chcieliśmy, żeby płyta "1.577” brzmiała bardziej zespołowo - mówił w "Myśliwieckiej 3/5/7" Przemysław Myszor z zespołu Myslovitz.
rozwiń zwiń