Festiwal opolski był największą imprezą promującą artystów

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2013 17:36
Alicja Majewska wspomina, że festiwale promowały nie tylko wykonawców, ale również kompozytorów i autorów.
Audio
  • Alicja Majewska wspomina opolskie festiwale (Muzyczna Jedynka)
Alicja Majewska
Alicja MajewskaFoto: Andrzej Gralewski/PR

Alicja Majewska podkreśla, że jak się już dostanie nagrodę na festiwalu to jest łatwiej, ale nie oznacza to, że jest z przysłowiowej górki. - Jest mnóstwo pułapek. Jest mnóstwo propozycji repertuarowych i trzeba być niezwykle rozważnym, żeby wybierać te właściwe - mówi w "Muzycznej Jedynce". Trzeba też rozważnie dobierać ludzi, z którymi chce się pracować.
Artystka wspomina swoje opolskie występy. M.in. ten, na którym dostała nagrodę za wykonanie piosenki,  którą zamieniła się z inną artystką.
Posłuchaj całej rozmowy, którą prowadził Zbigniew Krajewski.
(ag)

Czytaj także

Alicji Majewskiej sposób na lepsze życie to...

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2012 14:17
Pozytywne myślenie - popularny slogan w poradnikach psychologicznych. Może się kojarzyć z bezrefleksyjnym uśmiechem. - Na szczęście nie musi - mówi popularna wokalistka, która zaangażowała się w akcję "Sekrety życia".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Majewska: przeżyłam dramat, cenię pozytywne myślenie

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2013 14:40
- Chociaż większość ludzi postrzega mnie jako osobę bardzo pogodną, ja też mam swoje przejścia. I wiem, że w największej tragedii trzeba szukać jasnego punktu, bo nikt za nas sobie z tym nie poradzi - mówiła w Jedynce wokalistka Alicja Majewska, która jest ambasadorką akcji "Sekrety życia”.
rozwiń zwiń