X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Olga Bończyk w Opolu: zaśpiewam dziś moją myśl przewodnią na życie

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 15:10
- Ogromnym zwycięstwem jest dla mnie, że spośród 250 zgłoszonych do SuperPremier piosenek jestem w dziesiątce, która dziś wystąpi. A przecież nie jestem w żadnej wytwórni, nikt mi nie otwiera drzwi. Jest cudnie - opowiada Olga Bończyk w festiwalowym studiu radiowej Jedynki.
Audio
  • Olga Bończyk przed występem w SuperPremierach 2013 (Muzyczna Jedynka)
  • W SuperPremierach usłyszymy także Magdę Steczkowską, która wykona piosenkę "Odchodzę" (Muzyczna Jedynka)
  • - Chciałbym wyjechać stąd ze statuetką, ale konkurencja jest bardzo dobra - mówi Rafał Brzozowski (Popołudnie z Jedynką)
Olga Bończyk
Olga BończykFoto: A.Will/PR

- Zawsze się tremuję przed publicznością, bo każda jest dla mnie ważna i zobowiązuje artystę, by był na najwyższych obrotach. A dziś szczególna okazja, już pomijam fakt, że to festiwal 50. i jestem ogromnie dumna i szczęśliwa, że mogę wieczorem zaśpiewać dla tak wymagającej publiczności - powiedziała Olga Bończyk.

Radiowa Jedynka na 50. KFPP - słuchajcie naszych relacji >>>

W koncercie SuperPremiery 2013, który otworzy 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, artystka wykona utwór "Nie zatrzymuj się". Tekst Olga Bończyk napisała do muzyki Witolda Cisło. - Na płycie, która swoją premierę będzie miała we wrześniu, znajdą się dwie piosenki Witka, dwie Krzysztofa Herdzina, także moje dwie kompozycje, a jedną piosenkę otrzymałam od Roberta Jansona - opowiada w rozmowie z Marią Szabłowską i Pawłem Sztompke. Podczas koncertu SuperPremiery 2013 swoją nagrodę przyzna także radiowa Jedynka!

50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej z Polskim Radiem >>>

Praca nad nowym materiałem muzycznym nie oznacza, że Olga Bończyk rezygnuje z pracy aktorskiej. - Uważam, że tyle, ile jestem w stanie sama dla siebie zrobić to sprawi, że będę naprawdę szczęśliwa i spełniona - podkreśliła.

Co oznacza tytuł utworu "Nie zatrzymuj się"? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

"Muzyczna Jedynka" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00. Zapraszamy!

Zobacz więcej na temat: Olga Bończyk Opole 2013
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak