Olga Bończyk w Opolu: zaśpiewam dziś moją myśl przewodnią na życie

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 15:10
- Ogromnym zwycięstwem jest dla mnie, że spośród 250 zgłoszonych do SuperPremier piosenek jestem w dziesiątce, która dziś wystąpi. A przecież nie jestem w żadnej wytwórni, nikt mi nie otwiera drzwi. Jest cudnie - opowiada Olga Bończyk w festiwalowym studiu radiowej Jedynki.
Audio
  • Olga Bończyk przed występem w SuperPremierach 2013 (Muzyczna Jedynka)
  • W SuperPremierach usłyszymy także Magdę Steczkowską, która wykona piosenkę "Odchodzę" (Muzyczna Jedynka)
  • - Chciałbym wyjechać stąd ze statuetką, ale konkurencja jest bardzo dobra - mówi Rafał Brzozowski (Popołudnie z Jedynką)
Olga Bończyk
Olga BończykFoto: A.Will/PR

- Zawsze się tremuję przed publicznością, bo każda jest dla mnie ważna i zobowiązuje artystę, by był na najwyższych obrotach. A dziś szczególna okazja, już pomijam fakt, że to festiwal 50. i jestem ogromnie dumna i szczęśliwa, że mogę wieczorem zaśpiewać dla tak wymagającej publiczności - powiedziała Olga Bończyk.

Radiowa Jedynka na 50. KFPP - słuchajcie naszych relacji >>>

W koncercie SuperPremiery 2013, który otworzy 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, artystka wykona utwór "Nie zatrzymuj się". Tekst Olga Bończyk napisała do muzyki Witolda Cisło. - Na płycie, która swoją premierę będzie miała we wrześniu, znajdą się dwie piosenki Witka, dwie Krzysztofa Herdzina, także moje dwie kompozycje, a jedną piosenkę otrzymałam od Roberta Jansona - opowiada w rozmowie z Marią Szabłowską i Pawłem Sztompke. Podczas koncertu SuperPremiery 2013 swoją nagrodę przyzna także radiowa Jedynka!

50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej z Polskim Radiem >>>

Praca nad nowym materiałem muzycznym nie oznacza, że Olga Bończyk rezygnuje z pracy aktorskiej. - Uważam, że tyle, ile jestem w stanie sama dla siebie zrobić to sprawi, że będę naprawdę szczęśliwa i spełniona - podkreśliła.

Co oznacza tytuł utworu "Nie zatrzymuj się"? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

"Muzyczna Jedynka" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00. Zapraszamy!

Zobacz więcej na temat: Olga Bończyk Opole 2013