X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Joanna Kondrat: wciąż mam wrażenie, że debiutuję

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2013 18:56
- Nie mogę się pozbyć tego uczucia od roku. Boję się, że będzie mnie to prześladowało przez kolejne lata - przyznała w Muzycznej Jedynce piosenkarka Joanna Kondrat.
Audio
  • Joanna Kondrat: wciąż mam wrażenie, że debiutuję (Jedynka/Muzyczna Jedynka)
Joanna Kondrat
Joanna KondratFoto: W. Kusiński/PR

Joanna Kondrat  weźmie udział w  sobotnim koncercie "W stronę krainy łagodności", w opolskim amfiteatrze. To będzie jej pierwszy koncert w Opolu po ubiegłorocznych debiutach. 

Piosenkarka przyznaje, że bardzo się tremuje. - Nie wiem na ile chlubne jest przyznawanie się do podobnych rozterek. Natomiast bardziej niż o prezentację muzyczną martwię się o to, w co ja się ubiorę i jak zachowam się na scenie - śmieje się Kondrat. Podkreśla jednak, że samego koncertu nie może się doczekać.

W Opolu wystąpi z autorskim programem obok Jaromira Nohavicy i Stanisława Soyki . - Wykonamy z moim zespołem  cztery utwory, które znajdą się też na naszej drugiej płycie - powiedziała Kondrat.

Płyta Joanny Kondrat pojawi się jesienią, najprawdopodobniej w listopadzie. Znajdą się na niej utwory, które powstały w ostatnim roku. Piosenka przyznała, że to trochę,  jak operacja na żywym organizmie. - Nie sądziłam, że jestem w stanie popełnić 12 tekstów nie skojarzonych tematycznie w tak krótkim okresie czasu. Pojawiła się też trudność z którą spotykają się twórcy, że im dalej idziemy, tym więcej od siebie wymagamy. Wpadłam w sidła sprawdzania tego pod kątem stylistycznym. Ostatecznie dostałam nowej energii. Wyrzuciłam wszystko, co zrobiłam w pierwszym okresie po debiutach i zaczęłam tworzyć.  To był bardzo płodny okres - powiedziała Kondrat przyznając, że bardzo dobrze czuje się z tymi piosenkami.

Piosenkarka podkreśliła, że zrzuciła z siebie niepewność, która towarzyszyła jej przy pierwszej płycie. Teraz czuje, że jest na wytyczonej drodze, czeka ją kilka przecznic, a te które wybierze, będzie zależało od niej samej. - Wszystkim życzę jakiegoś niemożliwego, które uczyni nas szczęśliwymi. Żebyśmy mieli cały czas do czego dążyć i wyznaczać sobie kolejne punkty. Właśnie to niemożliwe sprawia, że czuję się kompletna. Bez tego ciężko przetrwać tydzień za tygodniem - powiedziała Joanna Kondrat.

Piosenkarka planuje też kolejne koncerty. Jak mówi pozwalają jej odkrywać kolejne zakamarki, których nie odkryje tworząc piosenki w domu.

Z Jaonną Kondrat rozmawiała Iza Żukowska

tj

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Stanisław Soyka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Soyka: Opole kojarzy mi się z... Hitchcockiem

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2013 16:21
Zbliża się 50-lecie Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W tej kultowej imprezie wielokrotnie brał udział Stanisław Soyka, który w "Muzycznej Jedynce" podzielił się pewną anegdotą sprzed lat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jaromir Nohavica: piszę o tym, co mnie spotyka

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2013 22:23
- O rzeczach ważnych i mniej ważnych, niepoważnych, o głupotach i filozoficznych tematach, bo to wszystko jest częścią mojego życia - powiedział radiowej Jedynce Jaromir Nohavica.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert "W stronę krainy łagodności"

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2013 11:41
W "Muzycznej Jedynce" zaprosimy na opolski koncert "W stronę krainy łagodności", nad którym radiowa Jedynka sprawuje patronat. Podczas koncertu wystąpią m.in. Jaromir Nohavica i Stanisław Soyka.
rozwiń zwiń