Twoja mała Aga. Agnieszka Włodarczyk przerywa milczenie

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2013 16:40
W radiowej Jedynce miała miejsce premiera najnowszej piosenki Agnieszki Włodarczyk "Twoja mała Aga". - Na koncertach damy jeszcze więcej czadu - obiecuje Włodarczyk.
Audio
  • Agnieszka Włodarczyk o swojej nowej piosence "Twoja mała Aga" (Jedynka/Muzyczna Jedynka)
Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka WłodarczykFoto: W. Kusiński/PR

Agnieszka Włodarczyk jest aktorką i piosenkarką. Muzycznie zadebiutowała 6 lat temu w programie "Jak oni śpiewają". Od 1,5 roku nie udzieliła żadnego wywiadu. Wydała singiel i przyszła z nim do "Muzycznej Jedynki".

- Piosenka jest wesoła i pozytywna. Daje dużo energii i wszystkim wpada w ucho - powiedziała Włodarczyk. "Twoją małą Agę", bo taki tytuł ma piosenka, napisał jej przyjaciel Konrad Biliński. Natomiast muzykę skomponował Marek Kościkiewicz.

Agnieszka Włodarczyk ma na razie urlop od dużego ekranu. Jak przyznaje, czeka na propozycje. Ale chciałaby też dokończyć swoje projekty, w tym płytę. Ma nadzieję, że wyda ją do końca roku. - Chciałabym zrobić konkurs dla fanów na pisanie tekstów. Żeby każdy miał poczucie, że bierze udział w czymś fajnym - powiedziała Włodarczyk.

Podkreśliła, że płyta ma być "bardzo szlachetna", a inspiruje ją Lenny Kravitz. Natomiast piosenka "Twoja mała Aga" utrzymana jest w stylistyce lat 80.

Z Agnieszką Włodarczyk rozmawiał Zbigniew Zegler

tj

Czytaj także

Gdyby nie Gawęda, nie było by De Mono

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2013 15:03
- Nie wszyscy chcą się chwalić przeszłością z lat dziecięco-młodzieńczych, ale ja z przyjemnością o tym mówię. Gawęda otworzyła mi okno na świat - mówił w Jedynce Marek Kościkiewicz, współzałożyciel zespołu De Mono.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magda Steczkowska ma nową piosenkę na lato

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2013 19:20
To utwór "Odchodzę". Magda Steczkowska sama napisała słowa do piosenki. Autorem muzyki jest Marek Kościkiewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Kościkiewicz nie chce słuchać Paula McCartneya

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2013 22:22
- Na Beatlesów tak naprawdę się nie załapałem i dopiero wtedy, kiedy się rozpadli, słuchałem każdego z osobna - mówi w "Przebojach Przyjaciół Radiowej Jedynki" Marek Kościkiewicz.
rozwiń zwiń