X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kierunki kariery młodych naukowców w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2016 11:36
Są młodzi, zdolni, odbyli staże naukowe w czołowych instytutach świata i mają spore osiągnięcia. Polscy badacze pracujący w Polsce i za granicą już wkrótce po raz drugi zorganizują konferencję Polish Scientific Networks.
Audio
  • Kierunki kariery młodych naukowców w Polsce (Wieczór odkrywców/Jedynka)
Czy naukowcy poczują wsparcie internautów? (zdjęcie ilustracyjne)
Czy naukowcy poczują wsparcie internautów? (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Glow Images/East News

Odbędzie się ona na przełomie czerwca i lipca we Wrocławiu z inicjatywy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Akademii Młodych Uczonych PAN oraz Klubu Stypendystów Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Uczestnicy konferencji dyskutować będą m.in. nad możliwością komercjalizacji badań i współpracy środowiska biznesu i uczonych. Wspólnie z organizatorami wydarzenia w audycji rozmawialiśmy również o modelu kariery naukowej młodych badaczy w Polsce.

***

Tytuł audycji: Wieczór odkrywców w paśmie Eureka

Prowadzi: Krzysztof Michalski

Goście: dr Anna Ajduk (Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, przewodnicząca Klubu Stypendystów Fundacji na rzecz Nauki Polskiej), prof. Janusz Bujnicki (Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie, członek Akademii Młodych Uczonych PAN)

Data emisji: 4.04.2016

Godzina emisji: 20.16

pg/gs


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polska będzie rajem dla zagranicznych naukowców?

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2015 13:30
- Nie chcemy żeby powstające centra kopiowały instytucje już istniejące na świecie. Liczymy także, że zastosują nowatorskie podejście do prowadzonych badań, dzięki którym polska nauka i ośrodek, który powstanie, staną się rozpoznawalne na świecie - mówi Kinga Słomińska, kierownik ds. Międzynarodowych Agend Badawczych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół, który bada tajemnice mikro- i nanoświatów

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2016 15:25
- Moją ambicją było stworzenie środowiska badawczego - mówi prof. Teodor Gotszalk, laureat programów TEAM i MISTRZ Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowa perspektywa finansowa dla polskiej nauki

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 17:13
Rozpoczęła się nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej. W poprzedniej Fundacja Nauki Polskiej przygotowała kilka interesujących programów. Nie inaczej jest i teraz.
rozwiń zwiń