X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rewolucyjne metody leczenia chorób oczu

Nowoczesne lasery femtosekundowe, technologia wizualizacji widzenia trójwymiarowego 3D, "inteligentne" materiały akrylowe - to tylko przykłady innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii, których zastosowanie doprowadziło do rewolucji w mikrochirurgii oka.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com
O Audycji

- Zastosowanie laserów w okulistyce niezmiernie się rozwinęło - mówi w "Wieczorze Odkrywców" jeden z najwybitniejszych polskich uczonych i lekarzy profesor Jacek Szaflik, kierownik Katedry i Kliniki Okulistyki WUM.

Jakie są innowacyjne metody leczenia chorób oczu? Co to są lasery femtosekundowe i na czym polega ich wyjątkowość? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Wieczór odkrywców

Prowadzi: Krzysztof Michalski

Gość: Jacek Szaflik (kierownik Katedry i Kliniki Okulistyki WUM)

Data emisji: 11.03.2019

Godzina emisji: 19.05

kh

Playlista