X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Halina Kunicka: życzę babciom i dziadkom, by wnuki zadawały nam więcej pytań

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2014 13:43
- Sama też zadawałam ich za mało. Dziś, gdy już nie mogę tych pytań zadać swoim bliskim, to bardzo żałuję. Więc apeluję - dzieci pytajcie nas o wszystko - mówiła piosenkarka w radiowej Jedynce.
Audio
  • Dzień Babci z Haliną Kunicką: wszystkie nasze wnuki są piękne i wspaniałe (Cztery pory roku/Jedynka)
Halina Kunicka
Halina Kunicka Foto: PAP/Jacek Bednarczyk

Kunicka, która wyśpiewała takie przeboje jak "Orkiestry dęte", "To były piękne dni" i "Niech no tylko zakwitną jabłonie" wciąż jest bardzo aktywna zawodowo, występuje i spotyka się z publicznością. - Przychodzą także młodzi ludzie i okazuje się, że znają moje piosenki - powiedziała Halina Kunicka w radiowej Jedynce.

Najpiękniejsze polskie piosenki na moje.polskieradio.pl >>>>

Halina
Halina Kunicka fot. PR

Dwóm wnukom, którzy mają 13 i 15 lat, nie narzuca się jednak ze swoją twórczością i osobą. - Na pytania, o których mówiłam, to nie byłyby odpowiedzi o sobie, właściwie w ogóle w domu o sobie nie mówię. Ale życzę im, by potrafili mądrze przeżyć swoje życie, zachwycić się światem, ludźmi i starali się dać coś z siebie - mówiła w "Czterech porach roku" .

W Dniu Babci piosenkarka powiedziała, że tak, jak publiczność wraca do dawnych lat i piosenek, tak ona wspomina czas, gdy wnukowie byli mali. - Biegną lata, te nasze wnuki stają się coraz starsze, już mają bardzo dużo obowiązków, zajęć, kolegów, imprez, a poza tym mają jeszcze komputery. Młodszy jeszcze pójdzie z babcią do kina, ale starszy mówi, że to obciach. Patrzę na to z uśmiechem i wyrozumiałością - dodała.

Piosenkarka ma lekkie wyrzuty sumienia, że we wczesnym dzieciństwie swych wnuków nie poświęcała im dostatecznie dużo uwagi. - Nie byłam na każde wezwanie i nie jestem, gdyż ciągle śpiewam, wyjeżdżam - podkreśliła. Tym bardziej podziwia i ceni swą synową, Annę Marią Jopek, której udaje się połączyć pracę zawodową z opieką nad synami.

Jaką mądrość chciałaby przekazać wszystkim, nie tylko dzieciom? I gdzie w najbliższym czasie można usłyszeć śpiewającą Halinę Kunicką? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

"Cztery pory roku" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 9.00 a 12.00. Zapraszamy!

asz/tj

Zobacz więcej na temat: Halina Kunicka MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak Skaldowie przekonali Halinę Kunicką do jazzu

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2011 15:00
- Marcin Kydryński zdradził, że to jego ulubiony utwór z repertuaru mamy – wspomina kompozytor Andrzej Zieliński. - Nic dziwnego: w końcu "Wiatr kołysze gałązkami" to jazzowy walczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Halina Kunicka gorąco apeluje do słuchaczy. O co?

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2012 18:47
- Bardzo Państwa proszę, starajcie się jasno i pogodnie patrzeć na świat - mówiła wokalistka, która była gościem specjalnym audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki”. Swój apel Halina Kunicka poparła pewną piosenką.
rozwiń zwiń