X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Rolnik szuka żony": ostateczny scenariusz napisze życie

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2014 12:35
- Chcemy zmienić wizerunek wsi, pokazać, że dzięki zaradności młodych ludzi wieś się zmienia. Nasi bohaterowie są fantastycznymi ludźmi i gospodarzami. My dajemy im tylko przestrzeń i szansę, bo każdy moment jest dobry, by zmienić swoje życie - o pierwszej polskiej edycji programu opowiadają w Jedynce Marta Manowska i Konrad Smuga.
Audio
  • "Rolnik szuka żony" - Marta Manowska i Konrad Smuga o pierwszej polskiej edycji programu (Cztery pory roku/Jedynka)
Kobiety zgłaszające się do programu Rolnik szuka żony nie muszą pochodzić z terenów wiejskich. Nie są też zobowiązane do trwania przy swoim pierwotnym wyborze. Bo w programie, jak w życiu ...
Kobiety zgłaszające się do programu "Rolnik szuka żony" nie muszą pochodzić z terenów wiejskich. Nie są też zobowiązane do trwania przy swoim pierwotnym wyborze. Bo w programie, jak w życiu ...Foto: East News/Glow Images

W pilotażowym odcinku programu "Rolnik szuka żony" przedstawionych zostało 8 bohaterów. Jest wśród nich olbrzym o gołębim sercu, pasjonat myślistwa, tata 3-letniego chłopca, artysta. Łączy ich jedno, szukają swoje drugiej połówki. - Program budzi kontrowersje i bardzo dobrze. Ale to nie jest zabawa, a poważna sprawa - mówi Konrad Smuga. Reżyser podkreśla, że program pokazuje ludzi, którzy "mają wszystko, z wyjątkiem tego, czego każdy potrzebuje". - Oni mają pomysł na życie i poukładane na głowie, są świetnymi gospodarzami, ale brakuje im bliskiej osoby.

Prowadząca program Marta Manowska zaapelowała do kobiet, by obejrzały wizytówki bohaterów programu i zgłosiły się wybierając jednego z nich. - Są jeszcze dwa tygodnie, a można zmienić czyjeś życie, więc zachęcam - mówiła dodając, że jedynym warunkiem jest stan wolny. Liczba zgłoszeń ma istotne znaczenie dla panów - do właściwej serii, która emitowana będzie w TVP 1 od września tego roku, przejdzie pięciu z największą liczbą listów. - Już nie mogę się doczekać, gdy poczuję ciężar tej torby i zawiozę listy - podkreśla.

W pierwszym odcinku panowie otwierać będą listy i wybierać 5 pań, z którymi się spotkają. Na wszystkich etapach programu towarzyszyć im będzie kamera. - Tak naprawdę to program dokumentalny. Opowiadamy historie ludzi, którzy chcą zmienić swoje życie. Trzymamy kciuki, by otarli się o wielką miłość i im wyszło - mówią goście "Czterech pór roku".

Konrad Smuga podkreśla powodzenie, jakim program cieszy się w innych krajach. - W całej Europie urodziło się z "programowych" związków już 105 dzieci. Wierzymy, że program ma potencjał, tu bardzo fajnie łączy się misja telewizji publicznej z rozrywką. Ja mam przy tej pracy poczucie, że robię coś prawdziwego. Poczekajmy z ocenami aż program ukaże się na antenie - podsumował.

Gdzie i w jaki sposób mogą zgłaszać się kandydatki do programu? Czy udział w programie wiąże się z jakimiś zobowiązaniami?

Rozmawiał Roman Czejarek.

"Cztery pory roku" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 9.00 a 12.00. Zapraszamy!

(asz/ag)

Zobacz więcej na temat: psychologia rolnictwo TVP
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Myślisz, że miłość wystarczy? Twój związek może nie przetrwać

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2013 13:45
- Dziś jest bardzo łatwo uzyskać rozwód, cały przemysł rozwodowy dobrze funkcjonuje w myśl "nie pasuje nam związek, to zmieniamy". Tymczasem kryzysy to etapy, przez które przechodzi każdy związek i każda rodzina - mówią założyciele fundacji "Rozwód? Poczekaj".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"W starym kinie". Trzy stopnie wtajemniczenia Stanisława Janickiego

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 19:15
Jak przez dziesięciolecia utrzymać zainteresowanie starymi polskimi filmami? O tym w Jedynce opowiadał Stanisław Janicki, który za swoją działalność na rzecz popularyzacji kina otrzymał nagrodę Stowarzyszenia Filmowców Polskich 2013.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Partner na całe życie - jedynak, średni z rodzeństwa czy internetowy poeta?

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2014 19:58
Doradca rodzinny Andrzej Komorowski wyjaśniał w radiowej Jedynce motywy naszych miłosnych wyborów oraz okolicznościach, które pomagają lub nie pozwalają zbudować dobrego związku.
rozwiń zwiń