X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dziecko to równie ważny gość hotelowy co dorosły

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2015 19:00
- Dziecko nie jest gratisem do pakietu hotelowego, tylko bardzo ważnym gościem, który ma swoje specyficzne potrzeby - mówi w Jedynce pomysłodawczyni kampanii "Hotel przyjazny rodzinie".
Audio
  • Violetta Hamerska o kampanii "Hotel przyjazny rodzinie" (Cztery pory roku/Jedynka)
Kampania Hotel przyjazny rodzinie ma na celu przystosować hotele i pensjonaty do potrzeb rodzin z dziećmi
Kampania "Hotel przyjazny rodzinie" ma na celu przystosować hotele i pensjonaty do potrzeb rodzin z dziećmiFoto: Glow Images/East News

Jak tłumaczy Violetta Hamerska, przez 7 lat trwania kampanii udało się wiele zmienić. - Na początku skupiliśmy się na tym, żeby przygotować wyposażenie w hotelach do obsługi najmłodszych dzieci w przedziale 0-2 lata. Potem wprowadziliśmy tzw. rozrywkę, czyli pomysły na aktywne spędzanie czasu. Następnie wzięliśmy się za wyżywienie, żeby nie były to tylko przysłowiowe frytki, ale żeby było zdrowo. Teraz skupiamy się na tym, żeby w hotelu było właściwe podejście do dziecka - podkreśla gość Jedynki.

W hotelach, które przystąpią do konkursu, przeprowadzany jest audyt. - Mamy kapitułę, która w swojej pracy używa specjalnego kwestionariusza do oceny. Jest on podzielony na sekcje: wyposażenie pokoju, łazienki, restauracji, obsługa i - to najważniejsza cześć - podejście do dziecka. Do tego dochodzi tzw. miękka ocena, czyli wrażenia członka kapituły z wizyty w hotelu i zdjęcia - tłumaczy pomysłodawczyni kampanii "Hotel przyjazny rodzinie" i założycielka serwisu internetowego "Rodzina w hotelu".

Jeżeli ocena jest pozytywna, hotel otrzymuje na rok specjalny certyfikat. Przed jego wygaśnięciem przeprowadzona może być jednak dodatkowa kontrola "tajemniczego gościa". - Hotele wybierane są losowo albo kontrola jest następstwem otrzymania jakiegoś sygnału o nieprawidłowościach. "Tajemniczy gość" bardzo nam pomaga, bo jeśli zgłoszenie się potwierdzi, możemy reagować - opowiada Violetta Hamerska.

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku
Prowadziła: Roman Czejarek
Gość: Violetta Hamerska (pomysłodawczyni kampanii "Hotel przyjazny rodzinie", założycielka serwisu internetowego "Rodzina w hotelu")
Data emisji: 11.02.2015
Godzina emisji: 11.25

pg/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wakacje razem czy osobno? "Demony rodzą się, gdy nie pamiętamy o bliskich"

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2014 14:46
Wypad męża z kolegami denerwuje żonę, samotny wyjazd wzbudza podejrzenia partnera, a walka rodziców o podział letnich obowiązków stawia dzieci w oku cyklonu. Jak zaplanować wakacje, by każdy z członków rodziny odpoczął?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy płacić dzieciom za wykonywanie prac domowych?

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2015 13:21
Wielu rodziców daje dzieciom pieniądze za sprzątanie lub wynoszenie śmieci. Czy taka forma nagradzania to właściwa metoda wychowawcza?
rozwiń zwiń